DNN Designer
 LoginRegister
 
הצטרף היום חינם

 

 

מידע נוסף

English

מונה וי מגיעים לישראל - Monavie in Israel

מונה וי תוכנית התגמולים - Monavie Compensation Plan - תרגום עברית על ידי גוגל
תוכנית התגמול של MONAVIE


תוכנית התגמול של החברה משלמת כל שבוע במקום בכל חודש.
תוכנית התגמול של מונה וי היא הטובה ביותר והגורמת לאנשים להרוויח את הצ'קים הכי גדולים בתעשייה ולעשרות אלפי מפיצים להרוויח צ'קים משמעותיים !

פרקים ראשיים בתוכנית (תקציר) :

 1. מכירות ישירות
  אתם תקבלו את המוצרים במחיר סיטונאי בהנחה של 15% ותמכרו אותם במחיר קמעונאי.

 2. בונוסים על הזמנה בכמויות
  בכל פעם שמישהו שצרפת ישירות יעשה הזמנה, תקבלו בין 25 ל 75 דולר.

 3. בונוס על הזמנה ראשונה
  מפיצים עם לפחות 200 נקודות פי.וי, יקבלו 20% מהפי.וי עד מקסימום של 40$

 4. בונוס Star Maker
  בכל פעם שאחד מהמצטרפים שלך יהפוך לכוכב, תקבל 40$

 5. עמלות קבוצה
  עבודה עם 2 רגליים כאשר התשלום הוא לפי הרגל החלשה.  העמלות מתחילות מ 500 נקודות פי.וי.

 6. Executive Check Match
  בונוס למנהיגים

 7. Leadership Pool
  2% מסך ההכנסות של החברה יחולק לבעלי
  Blue Diamond

 8. Multiple Business Centers

להלן קישור להורדת תוכנית התגמול באנגלית 


מונה-וי תוכנית תגמולים 

שמונה צורות תגמול קיימות בתוכנית זו.

 1. מכירה ישירה או מכירה קמעונאית
 2. בונוס על הזמנה ראשונה (FOB)
 3. בונוס על הזמנת מוצרים בתפזורת (BOB)
 4. בונוס כוכב
 5. עמלת קבוצה
 6. צ'ק התאמת מנהל
 7. בריכת מנהיגות "יהלום כחול"
 8. בריכת מנהיגות "יהלום שחור" 

שתי הגדרות חשובות:

פעיל (Active) – 100 נקודות אישיות חודשיות

זכאי (Qualified) – מצורף אישי פעיל אחד לפחות בכל רגל 

מונחים נוספים:

 • עץ צירופים אישיים/רגל צירופים אישיים (Personal Enrollment Tree Leg)– עבור כל מצורף אישי שלך "נפתחת" רגל, בה נמצאים כל הצירופים האישיים שלו (המצורף האישי שלך), המצורפים האישיים שלהם וכך הלאה – ראה תמונה 1.
 • דוחות "פעילות המצורפים האישיים" (PEAR) – דוח זה מונפק ע"י החברה והוא מציג את כל המצורפים האישיים שלך. ע"י לחיצה על מצורף אישי, תוכל לראות את המצורפים האישיים שלו וכך הלאה. דוח זה מציג את עץ הצירופים האישיים שלך. הדוח, עוזר לקבוע את נפח הפעילות של המצורפים האישיים שלך. קביעת נפח זה חשובה מאוד כאשר תגיע לדרגות המנהל הגבוהות. 
 1. מכירה ישירה (Direct Sales) – ניתן למכור מוצרים ללקוחות ולהרוויח את ההפרש בין המחיר הקמעונאי לבין המחיר לצרכן. תוכנית ה"לקוח המועדף" מאפשרת ללקוחות שנרשמו לתוכנית המשלוח האוטומטי (AutoShip) – לרכוש את המוצרים בהנחה של 15%. את ההפרש במחיר מקבל מי שרשם את הלקוח לתוכנית. בנוסף, מפיץ הפעיל עם 200 נקודות אישיות לפחות בחודש מקבל את נפח הנקודות של הזמנת הלקוח אל הרגל הקטנה שלו. לא צריך להיות פעיל או זכאי כדי לקבל את הרווח הקמעונאי.
 2. בונוס על הזמנה ראשונה – מפיצים זכאים עם לפחות 200 נקודות אישיות בחודש מקבלים בונוס חד פעמי של 20% מנפח ההזמנה הראשונה שמצורף אישי שלהם מבצע באותו החודש (מוגבל עד 40$). מפיצים זכאים עם 100-199 נקודות אישיות בחודש מקבלים בונוס חד פעמי של 10% מנפח ההזמנה הראשונה שמצורף אישי שלהם מבצע באותו החודש (מוגבל עד 20$). אם הנך לא זכאי באותו שבוע בו בוצעה ההזמנה הראשונה, במשךף שלושת השבועות הבאים אתה יכול להית זכאי.
 3. בונוס על הזמנת מוצרים בתפזורת – בכל פעם שמישהו שאתה צירפת באופן אישי מזמין מוצרים בתפזורת אתה מקבל בונוס. עבור 100 נקודות אישיות תקבל: 10$ בהזנמנה של 3 ארגזים, 20$ בהזמנה של 6 ארגזים, 30$ בהזמנה של 12 ארגזים. עבור 200 נקודות אישיות תקבל 25$, 50$ או 75$ בהתאם לכמות הארגזים המוזמנת.
 4. בונוס כוכב – כאשר מישהו שצירפת באופן אישי מגיע לדרגת כוכב, אתה מקבל בונוס חד פעמי של 40$. עליך להיות זכאי עם 200 נקודות אישיות באותו השבוע (או בשלושת השבועות העוקבים)
 5. עמלת קבוצה – עמלה זו היא הבסיס של תוכנית התמלוגים של מונה-וי. על מנת לקבל תמלוגים מעמלה זו עליך להיות פעיל ובנוסף שיהיו שני מצורפים אישים פעילים לפחות (אחד בכל רגל). בעמלה זו תקבל 10% מנפח הפעילות ברגל הקטנה שלך בכל שבוע, החל מ-500 נקודות כלליות בכל רגל. בכל שבוע בו תהיה בעל 200 נקודות אישיות לפחות הנקודות העודפות יעברו לרגל הקטנה שלך. עמלה זו מוגבלת ל-10000$ לשבוע לכל מרכז עסקים. כל נפח לא משולם יעבור לשבוע הבא במידה ותהיה פעיל באותו השבוע.
 6. צ'ק התאמת מנהל – עמלה זו משולמת פעם בשבוע ומתבססת על עמלת הקבוצה של המצורפים האישיים שלך, המצורפים האישיים שלהם וכך הלאה עד שבעה דורות. ככל שאתה מתקדם בדרגות הניהול, כך גדל מספר הדורות שלך עליהם משולמת עמלה זו. אתה יכול להיות מתוגמל בעמלה זאת, לא רק על מנהלים “Executives”, הנמצאים בכל אחד מעצי הצירוף האישיים שלך, אלא גם מפעילותם של המפיצים בדרגות הכוכב השונות. "דור" מסתיים כאשר נמצא  מנהל מוסמך, ללא קשר לעומק. לעמלה זאת יש רוחב בלתי מוגבל, כלומר על מנת למקסם את הרווחים שלך, המשך להתקדם בדרגות וצרף מפיצים באופן אישי. כך, תיצור יותר "עצי צירוף אישי" עליהם אתה יכול להרוויח עמלה זו. עמלה זו מתבססת על "אחוז צף". מונה-וי מתחייבת להעביר 50% מהכנסותיה כל שבוע למפיצים. לאחר שכל הרווחים מהעמלות האחרות שולמו, הפרש ההכנסות (עד 50%) משולם למפיצים דרך עמלה זו. "מנהל ארד" (דרגת המנהל הראשונה) חייב להיות פעיל בלפחות 200PV על מנת להרוויח מעמלה זו. תשלום שבועי מעמלה זו אינו יכול לעבור את נפח הנקודות ברגל הקטנה שלך באותו השבוע. תמונה מספר 1 תוכננה לעזור לך להבין עמלה זו. בדוגמא הנך "מנהל רובי" (דרגה שביעית בחברה), דרגה זו מאפשרת תשלום עד הדור הרביעי של מנהלים בכל אחת מרגלי הצירוף האישי שלך. כאשר נמצא מנהל מוסמך, הדור הראשון מסתיים ומתחיל הדור החדש, באותה רגל צירוף אישי. נסתכל ברגל המתחילה באדון ב. ברגל זו תרוויח עמלת צ'ק התאמת מנהל דרך גברת א1, מכיוון שהיא דור רביעי של מנהלים ברגל זו. על מנת שתשולם על הדור הבא (אדון פ1) עליך להתקדם לדרגת "מנהל אמרלד", שתאפשר תשלום עד הדור החמישי. ברגל הצירוף האישי, המתחילה עם גברת ג, תרוויח עמלת צ'ק התאמת מנהל על אדון ק. ואדון ל. וזה ישלים את הדור הראשון. ברגלים, המתחילות באדון פ ובגברת ג אין מנהלים ולכן לא תשולם עמלה זו על הרגליים הללו. על מנת למקסם את הרווחים בעמלה זו, עליך לחתור להשיג דרגות גבוהות יותר על ידי כך שתחנוך באופן אישי ותתמוך בכמה שיותר אנשים ובכמה שיותר רגלי צירוף אישיים (כן... גם במצורפים האישיים של אלו שאתה צרפת, הצירופים האישיים שלהם וכך הלאה...) חשוב מאוד לציין כי אין הבדל באחוזים המשולמים לדורות השונים. הדור הראשון שלך והדור השישי שלך מקבלים את אותו האחוז. ע"י כך שיהיו לך יותר דורות, אתה פשוט יכול להרוויח יותר כסף. סה"כ התשלום המופנה לעמלה זאת מתחלק בין המנהלים בדרגות הניהול השונות עפ"י כמות הדורות והאנשים שיש להם, על פי כמות המנהלים המצורפים האישיים שלהם. (ראה דוגמא).
 7. בריכת מנהיגות "יהלום כחול" – החברה שמרה 1% מכלל הנקודות השבועיות בחברה (GV) עבור קבוצת העילית של מונה-וי, "יהלום כחול" ו"יהלום כחול הוואי" אשר להם לםחות 200PV. לכל רגל צירוף אישי שלך אשר בה "מנהל ארד" מוסמך ומעלה, תרוויח יחידות מבריכת המנהיגות "יהלום כחול" (במידה ואתה מנהל "יהלום כחול" מוסמך או "מנהל כחול הוואי" מוסמך). ככל שיהיו לך יותר "מנהלי ארד" ומעלה מוסמכים מצורפים אישית, תקבל יותר יחידות מבריכה זו. עמלה זו משולמת שבועית בהתבסס על חלקך באותו הזמן.
 8. בריכת מנהיגות "יהלום שחור" – בדומה לבריכת המנהיגות הכחולה, 1% מכלל הנקודות השבועיות בחברה שמור למנהלי "יהלום שחור" מוסמכים ומעלה. תרוויח נקודות מבריכה זו על כל "מנהל יהלום" מוסמך ומעלה שאתה צרפת באופן אישי. עמלה זו משולמת שבועית לכל "מנהלי העילית" המוסמכים באותו השבוע בחברה. 

ריבוי מרכזים עסקיים 

כאשר העסק האישי שלך במונה-וי גדל, אתה יכול, עקרונית, להחזיק באבעה מרכזים עסקיים בסה"כ (מרכז התחלתי יחד עם עוד שלושה נוספים). כל אחד מהמרכזים בעל פוטנציאל רווח של 10,000$ לשבוע מעמלה קבוצתית (עמלה מספר חמש). על מנת להרוויח מריבוי מרכזי עסקים, עליך להיות מוסמך ופעיל ב-200PV בדרגת מנהל "יהלום כחול הוואי". על מנת להרוויח על מרכז עסקים נוסף עליך להחזיק מפיץ בדרגת "כוכב 500" תחת הרגל החדשה ושבעה "כוכב 500" ברגל המקורית שלך. למרכזי עסקים נוספים תהיה יכולת רווח לא מוגבלת, אם מרכז העסקים המקורי שלך ישמור על דרגת "יהלום שחור". לעומת זאת, אם דרגת התשלום “pay as rank” עבור מרכז העסקים המקורי שלך יהיה באיזשהו שלב מתחת ל"יהלום שחור", כל מרכזי העסקים הנוספים ישולמו בהתאם לדרגה שלהם. בנוסף, כל דוחות "פעילות המצורפים האישיים" ממרכזי העסקים הנוספים יחושבו כלפי הזכאות והתקדמות הדרגות עבור מרכז העסקים המקורי שלך, אם זה יישאר מוסמך וישולם כ"יהלום שחור". את מרכז העסקים השני תקבל כאשר תוסמך לדרגת "יהלום כחול הוואי". שני המרכזים הנוספים (מרכזים 3 ו-4) יאופשרו כאשר תגיע לדרגת "יהלום שחור". אומנם, מרכזים נוספים מאפשרים לך להגדיל את הרווחים שלך, אין הם הכרחיים להתקדמות בדרגות. ניתן להגיע לדרגה הגבוהה ביותר בחברה, אפילו עם מרכז העסקים המקורי בלבד


MONAVIE
תוכנית התגמול - תורגם אוטומטית על ידי גוגל
ההשפעה של 17 בספטמבר, 2008 (ארצות הברית)

בשעה Mona Vie, ou r dist ributo RS
הם ou r ביותר impo rtant הנכס,
לתגמל אותם ואנו wit h
AN יוצאת דופן גן rous
תוכנית פיצויים. יש
נמצאו 8 דרכים להרוויח הכנסה *
עם MONAVIE.
01 ישירים מכירות
02 גורפת ORD er בונוס
03 הראשון ORD er בונוס
04 כוכב Maker בונוס
* כדי להציג את הכי מעודכן MonaVie תכנית פיצויים, בקר www.monavie.com.
05 חברי הצוות המפקח
06 EXECUTIVE לבדוק התאמה
07 מנהיגות שחייה
08 מספר מרכזי עסקים
08
המפתח להצלחה ב MONAVIE
הוא פשוט. להיות כוכב ו
לעזור לאחרים להיות הכוכבים
MONAVIE org ANIZATION שלך.
01
מכירות ישירים
מכירות קמעונאיות לאפשר לך להרוויח הכנסה על ידי רכישה
MonaVie מוצרים ב הסיטונאי
מחיר ולאחר מכן למכור אותם על המחיר הקמעונאי.
את הצעת התוכנית מאפשרת ללקוח שלך
לקוחות אשר לרשום את התוכנית AutoShip
הנחה של 15% על המחיר הקמעונאי. מתקבלת
את ההפרש בין המחיר הסיטונאי
ו המועדפת בתור לקוח מחיר קמעוני
הנציבות. בנוסף, לפחות עם מפיצים
* 200 PV גם לקבל את נפח המשוייכים
עם הצעת רוכש (נפח
להיות זוכה את הרגל נפח קטן יותר) אם את
המועדפת ללקוחות להזמין במהלך
שבוע AutoShip התהליכים שלהם. אתה לא צריך
כדי להיות פעיל או מוסמך † ‡ להרוויח רווח
המכירות שבוצעו מסחרית או לקוחות מועדפות.
02
הזמנה גורפת בונוס (בוב)
בכל פעם שמישהו יצא לך באופן אישי ממומנים
הזמנת מקומות בתפוצה רחבה, מתקבלת אחת מהפעולות הבאות
מענקים: $ 25 (3 מקרים), $ 50 (6 מקרים),
או $ 75 (12 מקרים). אנא שים לב שעליך
להיות פעיל עם לפחות 200 PV לקבל את
בוב המוזכרים לעיל. פעיל עם מפיצים
100-199 PV לקבל בוב של $ 10 (3 מקרים),
$ 20 (6 מקרים), או $ 30 (12 מקרים).
03
FIRST ORDER בונוס (FOB)
מפיצים מוסמכת עם לפחות 200 PV להרוויח
חד פעמית בלבד FOB של 20% מן PV (עד
מקסימום של 40 $), וכן מוסמך עם מפיצים
PV להרוויח 100-199 חד פעמי בלבד FOB של 10%
של PV (עד מקסימום של 20 $) כאשר שלהם
באופן אישי ממומנים מפיצים המקום הראשון
פעם סדר MonaVie מוצרים. אם אתה לא
מוסמך של השבוע הראשון ממוקם הסדר,
אתה תהיה בשלושה שבועות
ההסמכה כדי להרוויח את FOB.
04
כוכב Maker בונוס
מפיצים מוסמכת עם לפחות 200 PV מאי
השתתף שלנו Star Maker בונוס. בכל פעם
אחד באופן אישי את ממומנים מפיצים
מגיעה לדרגת כוכב, על בסיס א
MonaVie עסקית מוצלחת, אתה מרוויח $ 40
Star מיצר בונוס. אם הם לא מתאימים את
שבוע אחד באופן אישי את ממומנים מפיצים
מגיעה לדרגת כוכב, אתה תהיה
לאחר שלושה שבועות כדי לקבל הסמכה ב
כדי להרוויח את Star Maker בונוס.
* כרך: מתייחס הנקודות שהוקצו למוצרים. PV האישי הוא נפח (רכישות אישי) ו
GV היא קבוצה נפח (רוכשת בארגון שלך). לדוגמה, במקרה של MonaVie שווה 100 PV.
† פעילים: צריך ליצור מינימום של 100 PV מדי ארבעה שבועות.
‡ מוסמכת: חייב להכיל לפחות אחד באופן אישי ממומן מפזר ופעיל משני מימין ומשמאל את הרגליים.
Terminolo gy
05
חברי הצוות המפקח
צוות המפקח הם היסוד לבניין
חסימה של תוכנית MonaVie פיצויים. בתור
מפיץ חדש, את המוקד יהיה על יצירת
מרכיבי מסחר קמעונאי ומרכיבים המועדפת לקוחות, וכן בניין
ארגון של מפיצים.
הצוות המפקח חלק מהתכנית שלנו היא
קרא בינארי. בינארי פירושו שיש
ממוקם באחת משתי הרגליים (שמאלה או ימינה) שלך
חסות של הארגון. לאחר מכן לקבל פיצוי
בהצלחה המבוסס על שתי רגליו של הבניין
משלך. חסות שלך (או כל אדם אחר שלך
upline) עשוי גם למקם אנשים בארגון שלך.
כפי לקבוצה שלך מתחיל לגדול, אתה
המפקח רשאי לצוות מבוסס על סך
נפח הנוצר כתוצאה פחותה את הרגל.
חישוב צוות המפקח: אם אתה פעיל
ויש לי לפחות אחד באופן אישי ו ממומנים
פעיל בשני מפיץ את הרגליים מימין ומשמאל,
אתה זכאי ל 10% בשנת צוות המפקח.
הם צוות המפקח קיבל את הפחות
נפח להתחיל ברגל לעבר צבר 500
GV (קבוצת נפח) על הרגל, וכן על כל
100 נקודות לאחריו. כל הצוות שלא שולמו נפח
מבצע מעל ל בשבוע הבא, כל עוד
אתה יישאר פעיל. עבור צוות המפקח להיות
לאחר שבועות של ששילמת, חייב להיות מינימלי
צבר של 500 GV.
כל שבוע האישי שלך נפח מעל 200 PV,
את overage יחולו על נפח קטן יותר שלך
הרגל. צוות המפקח מוגבלים ל 10,000 $
בשבוע, לכל מרכז עסקים. למרות הצוות
המפקח עשוי להיות הרוויח היותו של פעיל
עם 100 PV, תוכל למקסם את הרווחים שלך
עם FOB, בוב, וכן בונוס של כוכב Maker
שנותר פעיל עם 200 PV.
TOTAL GV 650
(יותר הרגל)
TOTAL GV 500
(פחות רגל)
אתה
100 PV
200 PV
200 PV
100 PV
200 PV
150 PV
באופן אישי ממומן מפזר
קבוצת מפיץ
150 PV
150 PV
בדוגמה זו, אתה פעיל עם 100 PV. אתה
הם מתאימים גם כי יש לך באופן אישי
בחסות מפיץ את רגל שמאל על מי הוא
פעיל עם לפחות 100 PV וגם אישית ממומנים
מפיץ את רגל ימין על מי הוא פעיל
עם לפחות 100 PV. לכן, אתה זכאי ל
10% בשנת צוות המפקח, אשר * בדוגמה זו
e quates עד $ 50 (10% מתוך 500 GV).
* Equates כדי להרוויח 5% של נפח מאוזן משני
את הרגליים מימין ומשמאל.
06
EXECUTIVE לבדוק התאמה
כדי להמשיך לתגמל המבצעת שדה המנהיגים שלנו, אנחנו
יצרו ההנהלה בדיקת התאמה (ECM)
תוכנית .* תוכנית זו מאפשרת לך להרוויח על
ECM על הצוות המפקח בתשלום מפיצים
אתה מממן באופן אישי, הם מפיצים את
חסות באופן אישי, וכן הלאה, עד שבעה דורות
המנהלים של ההרשמה האישי שלך
עץ. כפי המבצעת הדירוג שלך גדל, כך עושה
מספר דורות שבו אתה יכול להיות
שילם על ECM.
אתה יכול להרוויח על ECM לא רק על המנהלים
נמצא בכל האישי שלך ההרשמה עץ
הרגליים, אך גם על מפיצים שונים על כוכב
הדרגות. דור מסתיימת כאשר מוסמך
מוציא לפועל הוא נמצא, ללא עומק. ה
ECM יש רוחב בלתי מוגבל. לכן, על מנת
כדי למקסם את ההכנסה, אתה לחתור
המשך קידום המבצעת דרגות גבוהות כמו
גם באופן אישי מממן מפיצים, ובכך
יצירת יותר אישיים הרשמה עץ על הרגליים
שבו אתה יכול להרוויח של ECM.
הוא שילם את ECM שבועיים והיא מבוססת על אחוז צף.
MonaVie ערבויות של 50% payout שבועי של commissionable
נפח. לאחר במגוון דרכים להרוויח עם המפקח
MonaVie מחושבים, כל שנותר זמין המפקח
(עד 50% נתון) הם מוקצה ל ECM ולאחר מכן שולמה
יחד עם אחרים קיבל המפקח במהלך השבוע. בכירי ברונזה
ומעל חייב להיות פעיל עם לפחות 200 PV להרויח
של ECM. המפקח שבועי של ECM לא יכול לחרוג
נפח נפח קטן יותר מהמחשב הרגל.
ההרשמה אישי TREE
בדוק וההנהלה
התאמה PROGR AM
*
איור EXAMPLE
את איור מצד ימין נועדה לעזור לך
ECM להבין טוב יותר את התוכנית. בדוגמה זו,
אתה מוסמך Ruby ההנהלה, המאפשרת
אתה מרוויח של ECM באמצעות ארבעה דורות של
על כל המנהלים של שישה האישי שלך לומדים
עץ הרגליים. לאחר מוסמך המבצעת, הוא נמצא בכל
הרגל, זה משלים את הדור הראשון של המנהלים עבור
זה הרגל בפרט.
בוא תסתכל על זה מתחיל עם הרגל מרי. במסגרת זו
הרגל בפרט, הייתם ECM דרך של מרוויחות
דוד כי הוא מוציא לפועל את רבעים.
כדי להיות משולם על זה לעומק הרגל (מאפשר לכם להרוויח
של ECM על פרנק), הייתם צריכים מראש
ירוק בהיר ההנהלה, אשר יאפשר לך לקבל תשלום
באמצעות חמישה דורות של המנהלים.
בוא תסתכל לדוגמה סופית. על אישי
ההרשמה עץ עם הרגליים תחילת בראד וג ג 'יימס,
לא קיים או מוציא לפועל של שתי שורות אלה, ולכן
כל אלה שתי שורות נחשבת הראשון
דור. ואם אחד משני אלה היו שתי להרויח
המפקח, היית מרוויח ECM הדור הראשון.
כדי למקסם את הרווחים עם MonaVie ECM
התוכנית, אתה צריך לשאוף להגיע הגבוה ביותר שלנו
מוציא לפועל לפי דרגות sponsoring ותמיכה עד
12 אישיים הרשמה עץ הרגליים.
הדור הראשון מפיץ
הדור השני מפיץ
הדור השלישי מפיץ
רבעים מפיץ
דור חמישי מפיץ
באופן אישי ממומן מפזר
ברונזה כסף זהב אדום כחול ירוק בהיר היהלום היהלום
1 2 3 4 5 6 7
EXECUTIVE מדרג
דורות שילם
נוצרי
סטאר 500
01
ניקול
ברונזה
03
מרי
סטאר
04
בראד
סטאר 1000
05
ג 'יימס
06
Shelly
סטאר 1000
02
Lyle
ברונזה
אולריך
בן ובת יואן
Terrel
ברונזה
אולי
סטאר
פרנק
SILVER
קווין סטיב רחל
ג 'ו
ברונזה
גארי
גולד
אלן
ברונזה
קלי
סטאר 1000
אתה
רודי EXECUTIVE
קים
ברונזה
וונדי
סטאר 500
וינס פדרו
סטאר 1000
הארי
סטאר 500
מארי
ברונזה
Brooke
ג 'ואן ברונזה
דוד
ברונזה
קווין
SILVER
07
מנהיגות שחייה
יש לנו 2% שמורות הכולל של החברה שלנו
GV עבור הקבוצה שלנו העלית של בכירי Blue Diamond
ומעלה. במצב דברים זה מוציא לפועל מוסמך
קבוצה מובחרת, תוכל להרוויח את מניות MonaVie
ביליארד מנהיגות על בסיס "כפי שילמת" מדרגת
וכן את נפח שנוצר באמצעות שלך
ההרשמה אישי Tree הרגליים. עם כל דרגה
קידום לך לקבל מניות נוספות. זה
הוא שילם משכורת אחת לשבוע.
08
מספר רב של מרכזי עסקים
כפי MonaVie העסק שלך גדל, אתה יכול
פוטנציאלי יש בסך הכל ארבעה מרכזי עסקים
(מרכז הראשונית פלוס שלושה נוספים מרכזים), עם
כל בעלות פוטנציאל להרוויח 10,000 דולר לכל שבוע
צוות המפקח.
אתה יזכו בפרס השני את מרכז עסקים
ב הוואית Blue Diamond שלך ואת יתרת
שני מרכזי עסקים ב-Black Diamond. בזמן
מרכזי עסקיות נוספות כדי לאפשר לך למקסם
הכנסות פוטנציאל הרווחים שלך, הם לא
דרוש לך מראש בתוך MonaVie
תוכנית פיצויים. A מפיץ יכול להגיע
טריפל קראון Black Diamond, את הדירוג הגבוה ביותר
ב MonaVie, תוך התמקדות הראשונית שלו
מרכז עסקים.
כדי להרוויח הכנסות על מספר מרכזי עסקים,
אתה חייב לשמור על הדרישות העסקיות
מוסמך של Blue Diamond ולהיות פעילה
עם 200 PV. בנוסף, אתה חייב להיות בבית
כוכב אחד הפחות מתאימים 500 רגל מתחת לכל
מרכז עסקים.
כדי להרוויח עמלה נוספת על העסק
במרכז, אתה חייב לשמור מוסמך כוכב 500
הרגל של עסקים חדשים תחת מרכז ושבעה
כוכב 500 רגליים תחת הראשונית מרכז עסקים.
פרטים עסקיים מרכזי יהיה בלתי מוגבל
אם יכולת השתכרות הראשונית מרכז עסקים
הוא מוסמך ובתשלום בתור Black Diamond.
אם, לעומת זאת, את "כפי שילמת" הדירוג הראשוני שלך
מרכז העסקים נופל מתחת Black Diamond
לכל עמלה תקופה נתונה, כל נוסף
מרכזי עסקים ישולמו בבית שלהם
"כפי שילמת" הדרגות.
בנוסף, כל אגס (נרשמת פעילות אישית
הדו"ח) נפח מ עסקיות נוספות מרכזים
אספור לכיוון ההסמכה ולדרג
קידום הראשונית אם מרכז עסקים
מרכז עסקים הראשונית נשארת מתאימים ו
שילמו כ Black Diamond.
היהלום השחור לתגמל S *
להושיב אותך על DR IVER של המושב.
* אתה חייב להיות מפיץ MonaVie במצב טוב, כפי שהוגדרו על MonaVie
המדיניות והנהלים, כדי להיות זכאי עבור כל Black Diamond rewards.
EXECUTIVE Premier
פיצויים
Black Diamond
הרווח שנותר שני מרכזי עסקים (השלישי והרביעי)
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
$ 1500 Black Diamond מכונית מרצדס הקצאת *
טבעת היהלום השחור (גברים) ו תליון (נשים)
המותאמות אישית Black Diamond תיעודי
Royal היהלום השחור
100,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
MonaVie יום: אנו הרולינג את שטיח אדום עבור
אתם עולים על MonaVie-Jet ו לטוס אל סולט לייק סיטי,
יוטה, עבור יום בשעה הרשמי MonaVie מטה
השתתפות בתוכנית MonaVie Jet אשראי ‡
היהלום השחור לנשיאות
300,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
בשעה חמש בערב התאמות של אטלנטיס Resort
(איי בהאמה) של מגדלי MonaVie Reef פנטהאוז §;
airfare מסופק על MonaVie Jet
השתתפות MonaVie J et אשראי התוכנית ‡
היהלום השחור הקיסרי
600,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
הרפתקאות מלאות getaway לסיפון של הים התיכון
לוקסוס יאכטה פרטית **
השתתפות בתוכנית MonaVie Jet אשראי ‡
מתי בפעם הראשונה להשיג את הדירוג של Black Diamond, אתה מרוויח $ 1,500 הקצאת מ MonaVie להחיל לכיוון MonaVie
מרצדס התוכנית. לאחר שקיבלת את המכונית החדשה (מרצדס SL550 או S550), MonaVie תמשיך לשלם לך 1500 $
אחת לחודש במשך השנה מלאים כקובץ המותרת עבור המכונית שלך. לאחר שנה אחת, MonaVie יבחן את distributorship. אתה תמשיך
לקבל הקצאת חודשי למשך שנה, ואת השנים שלאחר מכן, על סמך כמה שבועות בשנה הקודמת אתה מתוחזקת
מוסמך ופעיל את הדירוג של Black Diamond: 40 שבועות פלוס $ = 1500; שבועות 30-39 $ = 1000; שבועות 20-29 $ = 750;
שבועות 15-19 = 500 $. אתה חייב להיות פעיל באופן רציף עם לפחות 200 PV כדי להרוויח את Black Diamond הקצאת הרכב.
*


§
**
בתור המלכותי מוסמך Black Diamond ההנהלה ומעלה, תוכל להרוויח MonaVie Jet אשראי מבוססת על "כפי שילמת" הדירוג הגבוה ביותר שלך
הדירוג מרכז עסקים. MonaVie Jet קיבל אשראי הם על בסיס שבועי הדולר בכתובת הבאה: שחור המלכותית יהלום = 0.5, נשיאותית
Black Diamond = 0.75, Imperial Black Diamond = 1, קראון Black Diamond = 1.5, כפול קראון Black Diamond = 2, ו טריפל
קראון Black Diamond = 2.5. Jet אשראי לפוג 53 שבועות אחרי שהם הרווחת והם nontransferable.
פעם אחת טיול; בחסות חבר MonaVie את צוות ההנהלה הבכירה.
גישה שנתי.
MonaVie ישלם לך ואת משמעותי את בן / בת הזוג או אחר ועד ארבעה ילדים התלויים כדי לטוס אל איי בהאמה של MonaVie Jet.
הדרך עשויה להיות יחד עם אחרים qualifiers. זוהי אחת עבור זמן הנסיעה לראשונה נשיאותית Black Diamond qualifiers בלבד.
קראון היהלום השחור
1,000,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
המותאם אישית שלך השנייה Black Diamond תיעודי
MonaVie מכוניות אקזוטיות תוכנית בשותפות עם
duPont הרישום - לבחור את מכונית חלומותיכם (למבורגיני,
פרארי, מזראטי, לחמים-רויס או בנטלי)
השתתפות בתוכנית MonaVie Jet אשראי ‡
קראון כפולה היהלום השחור
2,000,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
טיול חמישה כוכבים מתוך חמישה בכל אחת מקומות אקזוטיים
(דרום אפריקה, את נהר הריין, שוויץ, סין,
או סקוטלנד) † †
השתתפות MonaVie J et אשראי התוכנית ‡
היהלום לשלש קראון שחור
3,000,000 $ במזומן לתגמל
השתתפות MonaVie מנהיגות ביליארד
לינה בבית Zermatt Resort (מידוויי,
יוטה) בשלוש הורים MonaVie Chateau וילה †
השתתפות בתוכנית MonaVie Jet אשראי ‡
A-stratospheric הרפתקאות MonaVie הוא לוקח אותך,
מסביב, ועכשיו נפלא! † †
גישה שנתי.
זמן הנסיעה אחד.
כדי להשתתף השני Diamond היעד שלך, עליך מראש הוואית Blue Diamond לפני סופו של
תקופת ההסמכה. כדי להשתתף באירועים יעד נוסף יהלום, אתה חייב להישאר מוסמך בסגנון הוואי כחול
Diamond עבור 60% מן תקופת ההסמכה.
כדי להשתתף את Black Diamond Celebration, אתה חייב להישאר מוסמך Black Diamond עבור 60% מן תקופת ההסמכה.


† †
§ §
‡ ‡
בתור המלכותי מוסמך Black Diamond ההנהלה ומעלה, תוכל להרוויח MonaVie Jet אשראי מבוססת על "כפי שילמת" הדירוג הגבוה ביותר שלך
הדירוג מרכז עסקים. MonaVie Jet קיבל אשראי הם על בסיס שבועי הדולר בכתובת הבאה: שחור המלכותית יהלום = 0.5, נשיאותית
Black Diamond = 0.75, Imperial Black Diamond = 1, קראון Black Diamond = 1.5, כפול קראון Black Diamond = 2, ו טריפל
קראון Black Diamond = 2.5. Jet אשראי לפוג 53 שבועות אחרי שהם הרווחת והם nontransferable.
טיולי תגמול שנתי
רודי Fly-In † †
חדש MonaVie Ruby, תוכלו לטוס אל מידוויי, יוטה, עבור אימונים,
ברשת, על והנאה Zermatt Resort המפורסם בעולם.
Diamond יעד ‡ ‡
חדש MonaVie יהלומים יהנו חול, לגלישה, וכן במהלך ראשון
שילם על כל הוצאות הנסיעה עבור שתי כדי גרנד Wailea Resort ב
Maui, הוואי.
Black Diamond Celebration § §
תהנו חלק מרגש ביותר בעולם ו יעדים אקזוטיים
חדש MonaVie Black Diamond.
* מפיצים חייב להיות פעיל באופן אישי ועל מנת לקדם מתאימים לכל דרגה, כוכבית 500 ומעלה.
† הוואית Blue Diamond ו הנהלת Premier דירוג מפיצים חייב לעמוד בדרישות של Blue Diamond מוסמך.
MONAVIE
דירוג סמיכה
מדורגת סמיכה
סטאר מדורגת
סטאר אישית חייב להיות פעיל ויש לי שני אישית ממומנים
ופעיל מפיצים, ללא קשר למיקום המיקום.
סטאר 500 * 500 GV שלך פחותה נפח ברגלו במהלך תקופה של שבוע. סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
1,000 $
סטאר 1000 1000 GV שלך פחותה נפח ברגלו במהלך תקופה של שבוע. סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
1,000 $
EXECUTIVE מדרג
ברונזה
בשנת 2000 GV את נפח קטן יותר ברגלו במהלך תקופה של שבוע אחד
או לפחות אחת אישיים הרשמה רגל עץ שכולל
מוסמך סטאר 500 ומעלה.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
1,000 $
SILVER
בשנת 3000 GV את נפח קטן יותר ברגלו במהלך תקופה של שבוע אחד
ו מינימלי של שני tree אישיים הרשמה הרגליים הכוללות
מוסמך סטאר או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
1,500 $
גולד
בשנת 5000 GV את נפח קטן יותר ברגלו במהלך תקופה של שבוע אחד
ו מינימלית של שלוש אישיים הרשמה עץ הרגליים הכוללות
מוסמך סטאר או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
2,500 $
EXECUTIVE אליטה מדרג
אודם
10,000 GV עבור שני שבועות רצופים את הרגל נפח קטן יותר
ו מינימלי של ארבע רגליים עץ ההרשמה אישיים הכוללים
מוסמך סטאר או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
5,000 $
ירוק בהיר
15,000 GV עבור שני שבועות רצופים את הרגל נפח קטן יותר
ו מינימלית של חמישה אישיים הרשמה עץ הרגליים הכוללות
מוסמך סטאר או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
7,500 $
DIAMOND
20000 GV במשך שלושה שבועות רצופים את הרגל נפח קטן יותר
וכן על מינימום של שישה אישיים הרשמה עץ רגליים לכלול
סטאר מוסמך או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
10,000 $
כחול
DIAMOND
25,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים את נפח קטן יותר
ברגל לפחות שבע אישיים הרשמה עץ רגליים
לכלול מוסמך סטאר או מעל 500 בכל רגל.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
20,000 $
הוואית
כחול
† DIAMOND
75,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים של עץ Volume הרשמה
עם יותר מ 25,000 GV באים מכל בית ההרשמה
רגל עץ.
סה"כ שבועי פוטנציאל הרווחים
25,000 $
פוטנציאל הרווחים שבועי
† הוואית Blue Diamond ו הנהלת Premier דירוג מפיצים חייב לעמוד בדרישות של Blue Diamond מוסמך.
כל הפניות הכנסה, מרומזת או מסר, דרך תכנית פיצויים MonaVie הינם לצורכי המחשה בלבד. MonaVie
אינה ערבה כל רמת הכנסה או רווחים לכל מפיץ. ההכנסות של תכנית פיצויים אך ורק MonaVie
תלויים המכירות ואת כל מפיץ של הכישורים, היכולת, ואת היישום האישי.
מדורגת סמיכה
ראש וראשון מדרג EXECUTIVE †
BLACK
DIAMOND
150,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
Royal
BLACK
DIAMOND
300,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
נשיאותי
BLACK
DIAMOND
450,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
הקיסרי
BLACK
DIAMOND
600,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
קראון
BLACK
DIAMOND
750,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
DOUBLE
קראון
BLACK
DIAMOND
900,000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
טריפל
קראון
BLACK
DIAMOND
1050000 GV במשך ארבעה שבועות רצופים ההרשמה עץ
נפח ללא יותר מ 50,000 GV באים מכל בית
ההרשמה רגל עץ.
פוטנציאל הרווחים שבועי בלתי מוגבלות
פוטנציאל הרווחים שבועי
פיצויים
תוכנית Q & A
01
למה אני נחשב "פעיל" במשך ארבעה שבועות
במקום חודש שלם?
מאז אנחנו משלמים כל שבוע ולא המפקח
עמלה חודשית, את ההגדרה של "פעיל"
הוא בן ארבע בשבוע הרולינג תקופה במקום
כל החודש (כל השבוע מ שבת פועל
בשעה 12:01 (MST) עד יום שישי בחצות).
02
אם אני הולך לא פעיל, מה קורה שלי נפח
הארגון?
צבר נפח כל קבוצה יהיה עד לאפס
אפס, עם זאת, לאחר שתפעיל מחדש על ידי יצירת
100 PV, תוכל להתחיל שוב כדי לצבור
קבוצת נפח נמכרים מוצרים כמו שלך
downline הארגון.
03
ברגע שאני כבר קיבל המפקח, כאשר אני יכול
מצפים לקבל תשלומים?
הוועדה מסתיימת בשבוע שישי בדיוק בשעה
חצות (MST). הרווחתי את כל עמלה יהיה
שישולם שבעה ימים מאוחר יותר, היא שישי
לאחר סוף שבוע של הנציבות. עם זאת,
לראשונה המפקח הם הרווחת, אנחנו חייבים
תהליך המותאם אישית שלך MonaVie כרטיס במזומן,
היכן נמצא המפקח ההפקדה. צופים
כי זה יימשך כ 7-10 העסק
ימים לאחר תום תקופת הנציבות
כדי לקבל את הכרטיס של הדואר.
04
כאשר קבוצה משולמים המפקח, מה נפח
הוא מצריך הקצאת מ מרכז העסקים שלי?
כל אמצעי האחסון על ימין ועל שמאל את הרגליים כי היה
השתמשו כדי להרוויח צוות המפקח יהיה מצריך הקצאת.
בכל בתשלום נפח ימשיך צבירת
כל עוד אתם נשארים פעיל.
05
מהי AutoShip?
זה לא חובה, ללא מאמץ התוכנית מאפשרת לך
להקים החודשי עומד הסדר עם
MonaVie. המוצר שלך יהיה יועברו
לך על בסיס קבוע בבית מחיר סיטוני.
אתה יכול לשים את ההזמנה AutoShip בהמתנה,
לשנות אותו או לבטל אותו בכל עת באמצעות קורא
 1-... או לשלוח דוא"ל ל
distributorsupport@monavie.com. (נא להודיע
לנו לפחות שני ימים לפני המתוזמן הבא שלך
הסדר עבור AutoShip כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף עבור
כי AutoShip תאריך).
06
כיצד אוכל ליצור PV?
אתה יכול ליצור האישי נפח בשני
דרכים באמצעות רכישות של מוצרים-made
על ידי הלקוחות באמצעות משלך
רכישות אישי.
INCOME DISCLOSURE
הצהרת באמצע כן R 2008
גילוי נאות הצהרת הכנסה היא השתקפות של MonaVie ההזדמנות של גמילה. הטבלה הבאה מייצגת את ממוצע ההכנסות
מפיצים של MonaVie ומספקת גבוה, נמוך, ואת ממוצע שבועי הכנסה נוספים, כמו גם annualized ממוצעים.
Active מפיץ דרגה
ממוצע שבועי
מספר
מפיצים בתשלום
בשעה זו דרגה
של%
ממוצע
שבועי
מפיצים
שבועי הכנסה (בדולרים) Annualized
ממוצע
לבדוק
שבועי
ממוצע
שעות
גבוה נמוך מהממוצע עבדו *
לבדוק
מפיץ 26,471 44% 0 $ 500 $ 1,660 $ 32 $ 7
כוכב 21,972 36% 0 $ 681 $ 2,115 $ 41 $ 9
כוכב 500 6612 11% 1000 $ $ 50 $ 82 $ 4,261 9
כוכב 5% 1000 2,854 $ 1,000 $ 100 $ 180 $ 9,357 9
ההנהלה ברונזה 1042% 2 $ 1,000 $ 200 $ 365 $ 18,989 10
ההנהלה Silver 563% 1 $ 1500 $ 300 $ 570 $ 29,630 12
ההנהלה זהב 332 <% 1 $ 500 $ 2,500 $ 1,019 $ 52,969 14
רודי ההנהלה 117 <% 1 $ 5,000 $ 1,000 $ 1,998 $ 103,891 18
ההנהלה ברקת 60 <1% $ 7,500 $ 1,541 $ 3,063 $ 159,281 20
ההנהלה יהלום 32 <% 1 $ 10,000 $ 2,013 $ 3,868 $ 201,161 24
Blue Diamond ההנהלה 84 <% 1 $ 20,000 $ 2,808 $ 8,162 $ 424,430 25
בסגנון הוואי היהלום הכחול
ההנהלה 25 <% 1 $ 25,000 $ 5,628 $ 12,834 $ 667,352 27
Black Diamond 19 <% 1 $ 99,766 $ 6,687 $ 29,760 $ 1547510 32
Royal Black Diamond 4 <% 1 $ 92,618 $ 23,203 $ 51,689 $ 2687819> 40
נשיאותית Black Diamond 1 <% 1 $ 83,206 $ 40,740 $ 62,347 $ 3242026> 40
Imperial Black Diamond 1 <% 1 $ 127,285 $ 76,769 $ 94,013 $ 4888674> 40
קראון Black Diamond 1 <% 1 $ 139,491 $ 127,780 $ 132,326 $ 6880937> 40
הרווח סטטיסטיקות לעיל עבור כל MonaVie מפיצים שהיו שילמו עמלה בתקופה מ -30 ביוני, 2007,
עד יוני 27, 2008, בשעה הדרגות האמור לעיל, לא כולל מענקים קידום דרגה. A "מפיץ" פירושה כל מי:
(1) להורג של מפיץ MonaVie היישום ועל הסכם; (2) יש ממומנים לפחות אדם אחד; (3) קיבל לפחות
אחת שאינה מסחרית הנציבות לבדוק; ו (4) הייתה פעילה בכל אחד שמונה שבועות שקדמו המפקח את התקופה ( "פעיל" הוא
את MonaVie המוגדרים כבעלי תכנית פיצויים שנוצר PV 100 (Personal Volume) בתוך ארבעה שבועות תקופה). שים לב כי הדבר
כולל לקוחות קמעונאיים, העדיפו לקוחות קמעונאים (אלה אשר קיבלו מענק מסחרית בלבד), enrollees מראש, אשר מפיצים
לא לחדש, ולקוחות, החנויות, או קשרים עם מפיצים אשר היו MonaVie מבוטל. אדם שיש לו
הפועל א MonaVie מפיץ עצמאי היישום ועל הסכם, אך לא מילא את ארבעת הקריטריונים לעיל אינו נפקד
למפיץ. אותו אדם הוא פשוט סיטוני של הלקוח. אם, וכאשר, כל ארבעה קריטריונים משוכנע האם אותו אדם יהפוך
מפיץ. לפיכך, מעמדה של אדם יכול ולפעמים עושה, לשנות את מהלך בכל שנה. לדוגמה,
מרי enrolls בתור לקוח בפברואר. בחודש אפריל, מוסמך היא להפוך למפיץ על תחזוקת ההסמכה שלה עד לחודש מאי. בתוך
יוני היא אינה פעילה, ועל כן, אותה הוא כי מצב של לקוח. בחודש יולי, היא מתחילה כפעילות קמעונאית מוצרי כמה לקוחות, וכך,
הופך הקמעונאית (אך לא למפיץ). בחודש אוגוסט, היא שוב מוסמך כפי למפיץ אך לא מצליח להישאר מתאימים עבור יתר
של השנה. לעניין זה גילוי הצהרת הכנסה, מרי להיחשב רק למפיץ במהלך חודשי
אפריל, מאי, אוגוסט. ההכנסה הממוצעת עבור annualized מפיצים במהלך כל התקופה הזו היה 3,985.09 $, ו חציון
ההכנסה שהתקבלה $ 4,140.00. מיולי 2007 עד יוני 2008, כ 91% האנשים אשר מבוצע על MonaVie מפיץ
יישום ההסכם ו סיטונות נחשבים ללקוחות.
הרווח של מפיצים את זה בוצע אינם בהכרח נציג של הכנסות, אם בכלל, כי יכול או מפיץ MonaVie
יהיה להרוויח שלו באמצעות השתתפות MonaVie תכנית פיצויים. נתון זה אינו אמור להיחשב כ ערבויות
הקרנות או הרווחים שלך בפועל או רווחים. או להבטיח ייצוג כל הרווחים יהיה מטעה. עם הצלחה
MonaVie תוצאות רק מ המאמצים מכירות מוצלחות, אשר דורשים עבודה קשה, התמדה, והמנהיגות. ההצלחה שלך יהיה תלוי
ההבנה כיצד לממש ביעילות את האיכויות הללו.
* נתונים אלה נגזרות מתוך סקר שערכה חברת MonaVie באמצעות מערכת ההזמנה המקוון שלנו. כ 36,000 מפיצים הגיב ל הסקר, עם שיעור תגובה של לפחות 13% עבור כל אחת
הדרגות המפורטות לעיל.
הכנסות גילוי הצהרה
באמצע בשנת 2008
Rev. 9-10-08
תשתה את זה. מרגיש את זה. לשתף אותו. ™
החזית הדרומית 10,855 River Parkway, Suite 100
דרום ירדן, יוטה 84095
www.monavie.com © 2008 MonaVie LLC 0908_US_EN

תוכנית התגמולים - אנגלית

MONAVIE

COMPENSATION

PLAN

Effective September 17, 2008 (United States)

 

At Mona Vie , ou r dist ributo rs

are ou r most impo rtant asset ,

AND we reward them wit h

AN EXCEPTIONALLY gene rous

compensation plan. THERE

ARE 8 WAYS TO EARN income*

WITH MONAVIE.

01 DIRECT SALES

02 BULK ORD ER BONUS

03 FIRST ORD ER BONUS

04 STAR MAKER BONUS

* To view the most up-to-date MonaVie Compensation Plan, please visit www.monavie.com.

05 TEAM COMMISSIONS

06 EXECUTIVE CHECK MATCH

07 LEADERSHIP POOL

08 MULTIPLE BUSINESS CENTERS

08

THE KEY TO SUCCESS IN MONAVIE

IS SIMPLE. become A STAR AND

HELP OTHERS BECOME STARs IN

YOUR MONAVIE ORG ANIZATION.

01

DIRECT SALES

Retail sales allow you to earn income by purchasing

MonaVie products at the wholesale

price and then selling them at the retail price.

The Preferred Customer program allows your

customers who enroll in the AutoShip program

a 15% discount on the retail price. You receive

the difference between the wholesale price

and the preferred customer price as a retail

commission. In addition, distributors with at least

200 PV* also receive the volume associated

with preferred customer purchases (the volume

being credited to their lesser volume leg) if their

preferred customers place an order during the

week their AutoShip processes. You dont need

to be active or qualified to earn profit from

sales made to retail or preferred customers.

02

BULK ORDER BONUS (BOB)

Each time someone youve personally sponsored

places a bulk order, you receive one of the following

bonuses: $25 (3 cases), $50 (6 cases),

or $75 (12 cases). Please note that you must

be active with at least 200 PV to receive the

above mentioned BOB. Distributors active with

100199 PV receive a BOB of $10 (3 cases),

$20 (6 cases), or $30 (12 cases).

03

FIRST ORDER BONUS (FOB)

Qualified distributors with at least 200 PV earn

a one-time-only FOB of 20% of the PV (up to a

maximum of $40), and qualified distributors with

100199 PV earn a one-time-only FOB of 10%

of the PV (up to a maximum of $20) when their

personally sponsored distributors place a first

time order of MonaVie products. If you are not

qualified in the week the first order is placed,

you will have the following three weeks to

become qualified in order to earn the FOB.

04

STAR MAKER BONUS

Qualified distributors with at least 200 PV may

participate in our Star Maker Bonus. Each time

one of your personally sponsored distributors

reaches the rank of Star, the foundation for a

successful MonaVie business, you earn a $40

Star Maker Bonus. If you are not qualified in the

week one of your personally sponsored distributors

reaches the rank of Star, you will have the

following three weeks to become qualified in

order to earn the Star Maker Bonus.

* Volume: Refers to the points assigned to products. PV is personal volume (personal purchases) and

GV is group volume (purchases in your organization). For example, a case of MonaVie equals 100 PV.

Active: Must generate a minimum of 100 PV every four weeks.

Qualified: Must have at least one personally sponsored and active distributor on both your left and right legs.

Terminolo gy

05

TEAM COMMISSIONS

Team commissions are the fundamental building

block of the MonaVie Compensation Plan. As a

new distributor, your focus will be on creating

retail and preferred customers, as well as building

an organization of distributors.

The team commissions portion of our plan is

called a binary. Binary means that you will be

placed in one of two legs (left or right) in your

sponsors organization. You will then be compensated

based on successfully building two legs of

your own. Your sponsor (or anyone else in your

upline) may also place people in your organization.

As your group begins to grow, you are

entitled to team commissions based on the total

volume generated in your lesser leg.

Calculating team commissions: If you are active

and have at least one personally sponsored and

active distributor on both your left and right legs,

you qualify for 10% in team commissions.

Team commissions are earned on your lesser

volume leg and begin at 500 accumulated

GV (group volume) on this leg, and on every

100 points thereafter. Any unpaid team volume

carries over to the following week, as long as

you remain active. For team commissions to be

paid in subsequent weeks, there must be a minimum

of 500 accumulated GV.

Any week your personal volume is over 200 PV,

the overage will be applied to your lesser volume

leg. Team commissions are limited to $10,000

per week, per business center. Although team

commissions may be earned by being active

with 100 PV, you can maximize your earnings

with our FOB, BOB, and Star Maker Bonus by

remaining active with 200 PV.

TOTAL GV 650

(GREATER LEG)

TOTAL GV 500

(LESSER LEG)

YOU

100 PV

200 PV

200 PV

100 PV

200 PV

150 PV

PERSONALLY SPONSORED DISTRIBUTOR

GROUP DISTRIBUTOR

150 PV

150 PV

In this example, you are active with 100 PV. You

are also qualified because you have a personally

sponsored distributor on your left leg who is

active with at least 100 PV and a personally sponsored

distributor on your right leg who is active

with at least 100 PV. Therefore, you qualify for

10% in team commissions,* which in this example

e quates to $50 (10% of 500 GV).

* Equates to earning 5% of the balanced volume from both

your left and right legs.

06

EXECUTIVE CHECK MATCH

To further reward our executive field leaders, we

have created the Executive Check Match (ECM)

program.* This program allows you to earn an

ECM on the team commissions paid to distributors

you personally sponsor, the distributors they

personally sponsor, and so onup to seven generations

of executives in your personal enrollment

tree. As your executive rank increases, so does

the number of generations on which you can be

paid an ECM.

You may earn an ECM not only on executives

found in each of your personal enrollment tree

legs, but also on distributors at the various Star

ranks. A generation ends when a qualified

executive is found, regardless of depth. The

ECM has unlimited width. Therefore, in order

to maximize your income, you should strive to

continue advancing to higher executive ranks as

well as personally sponsor distributors, thereby

creating more personal enrollment tree legs on

which you can earn an ECM.

The ECM is paid weekly and is based on a floating percentage.

MonaVie guarantees a 50% weekly payout of commissionable

volume. After the various other ways of earning commissions with

MonaVie are calculated, any remaining available commissions

(up to the 50% figure) are allocated to the ECM and then paid,

along with other earned commissions for the week. Bronze Executives

and above must be active with at least 200 PV to earn

an ECM. Weekly commissions from an ECM cannot exceed the

volume from your lesser volume leg.

PERSONAL ENROLLMENT TREE

AND THE EXECUTIVE CHECK

MATCH PROGR AM

*

EXAMPLE ILLUSTRATION

The illustration on the right is designed to help you

better understand the ECM program. In this example,

you are a qualified Ruby Executive, which enables

you to earn an ECM through four generations of

executives on each of your six personal enrollment

tree legs. Once a qualified executive is found on any

leg, it completes the first generation of executives for

that particular leg.

Lets look at the leg that begins with Mary. In this

particular leg, you would earn an ECM through

David because he is the fourth generation executive.

To be paid deeper on this leg (allowing you to earn

an ECM on Frank), you would need to advance to

Emerald Executive, which would allow you to be paid

through five generations of executives.

Lets look at one final example. On the personal

enrollment tree legs beginning with Brad and James,

no executive exists in either of these two lines; therefore,

everyone in these two lines is considered first

generation. And if either of these two were to earn

commissions, you would earn a first generation ECM.

To maximize your earnings with the MonaVie ECM

program, you should strive to reach our highest

executive ranks by sponsoring and supporting up to

12 personal enrollment tree legs.

FIRST GENERATION DISTRIBUTOR

SECOND GENERATION DISTRIBUTOR

THIRD GENERATION DISTRIBUTOR

FOURTH GENERATION DISTRIBUTOR

FIFTH GENERATION DISTRIBUTOR

PERSONALLY SPONSORED DISTRIBUTOR

BRONZE SILVER GOLD RUBY EMERALD DIAMOND BLUE DIAMOND

1 2 3 4 5 6 7

EXECUTIVE RANKS

GENERATIONS PAID

Christian

STAR 500

01

Nicole

BRONZE

03

Mary

STAR

04

Brad

STAR 1000

05

James

06

Shelly

STAR 1000

02

Lyle

BRONZE

Ulrich

Ben Beth Yuan

Terrel

BRONZE

Ollie

STAR

Frank

SILVER

Quinn Steve Rachel

Joe

BRONZE

Gary

GOLD

Alan

BRONZE

Kelly

STAR 1000

YOU

RUBY EXECUTIVE

Kim

BRONZE

Wendy

STAR 500

Vince Pedro

STAR 1000

Harry

STAR 500

Marie

BRONZE

Brooke

BRONZE Joan

David

BRONZE

Kevin

SILVER

07

LEADERSHIP POOL

We have reserved 2% of our total company

GV for our elite group of Blue Diamond Executives

and above. As a qualified executive in this

elite group, you may earn shares in the MonaVie

Leadership Pool based on your paid as rank

as well as the volume generated through your

Personal Enrollment Tree Legs. With each rank

advancement you receive additional shares. This

reward is paid weekly.

08

MULTIPLE BUSINESS CENTERS

As your MonaVie business grows, you can

potentially have a total of four business centers

(initial center plus three additional centers), with

each potentially earning $10,000 per week in

team commissions.

You are awarded your second business center

at Hawaiian Blue Diamond and your remaining

two business centers at Black Diamond. While

additional business centers allow you to maximize

your income earning potential, they are not

required for you to advance within the MonaVie

Compensation Plan. A distributor can reach

Triple Crowne Black Diamond, the highest rank

in MonaVie, by focusing on his or her initial

business center.

To earn income on multiple business centers,

you must maintain the business requirements

of a qualified Blue Diamond and be active

with 200 PV. In addition, you must have at

least one qualified Star 500 leg under each

business center.

To earn commissions on an additional business

center, you must maintain a qualified Star 500

leg under the new business center and seven

Star 500 legs under your initial business center.

Additional business centers will have unlimited

earning capability if your initial business center

is qualified and paid as a Black Diamond.

If, however, the paid as rank for your initial

business center falls below Black Diamond

for any given commission period, all additional

business centers will be paid at their respective

paid as ranks.

In addition, all PEAR (personally enrolled activity

report) volume from additional business centers

will count toward the qualification and rank

advancement of your initial business center if

your initial business center remains qualified and

paid as a Black Diamond.

BLACK DIAMOND REWARD S*

PUT YOU IN THE DR IVERS SEAT.

* You must be a MonaVie Distributor in good standing, as defined in the MonaVie

Policies and Procedures, to be eligible for any Black Diamond rewards.

EXECUTIVE PREMIER

COMPENSATION

Black Diamond

Earn remaining two business centers (third and fourth)

Participation in the MonaVie Leadership Pool

$1,500 Black Diamond Mercedes Car Allowance*

Black Diamond ring (men) and pendant (women)

Your personalized Black Diamond documentary

Royal Black Diamond

$100,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

MonaVie Day: were rolling out the red carpet for

youboard the MonaVie jet and fly to Salt Lake City,

Utah, for your official day at MonaVie headquarters

Participation in the MonaVie Jet Credit program

Presidential Black Diamond

$300,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

Five night accommodations at the Atlantis Resort

(Bahamas) in the MonaVie Reef Towers Penthouse§;

airfare provided on the MonaVie jet

Participation in the MonaVie J et Credit program

IMPERIAL Black Diamond

$600,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

Adventure-filled Mediterranean getaway aboard a

luxurious private yacht**

Participation in the MonaVie Jet Credit program

When you first achieve the rank of Black Diamond, you earn a $1,500 allowance from MonaVie to apply toward the MonaVie

Mercedes program. After you have received your new car (Mercedes SL550 or S550), MonaVie will continue to pay you $1,500

per month for one full year as an allowance for your car. After one year, MonaVie will review your distributorship. You will continue to

receive a monthly allowance for the next year, and subsequent years, based on how many weeks in the previous year you maintained

your qualified and active rank of Black Diamond: 40 weeks plus = $1,500; 3039 weeks = $1,000; 2029 weeks = $750;

1519 weeks = $500. You must be continually active with at least 200 PV to earn the Black Diamond car allowance.

*

§

**

As a qualified Royal Black Diamond Executive or above, you will earn MonaVie jet credits based on the paid as rank of your highest

ranking business center. MonaVie jet credits are earned on a weekly basis at the following rate: Royal Black Diamond = 0.5, Presidential

Black Diamond = 0.75, Imperial Black Diamond = 1, Crowne Black Diamond = 1.5, Double Crowne Black Diamond = 2, and Triple

Crowne Black Diamond = 2.5. Jet credits expire 53 weeks after they are earned and are nontransferable.

One time trip; hosted by a member of the MonaVie Executive Management team.

Annual access.

MonaVie will pay for you and your spouse or significant other and up to four dependent children to fly to the Bahamas in the MonaVie jet.

Your trip may be combined with other qualifiers. This is a one time trip for first time Presidential Black Diamond qualifiers only.

CROWNE Black Diamond

$1,000,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

Your second personalized Black Diamond documentary

MonaVie Exotic Car program in partnership with

duPont Registrychoose the car of your dreams (Lamborghini,

Ferrari, Maserati, Rolls-Royce, or Bentley)

Participation in the MonaVie Jet Credit program

DOUBLE CROWNE Black Diamond

$2,000,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

Five star trip to any one of five exotic locations

(South Africa, the Rhine River, Switzerland, China,

or Scotland)††

Participation in the MonaVie J et Credit program

TRIPLE CROWNE Black Diamond

$3,000,000 cash reward

Participation in the MonaVie Leadership Pool

Accommodations at the Zermatt Resort (Midway,

Utah) in the three bedroom MonaVie Chateau Villa

Participation in the MonaVie Jet Credit program

A stratospheric adventureMonaVie is taking you in,

around, and now out of this world!††

Annual access.

One time trip.

To participate in your second Diamond Destination, you must advance to Hawaiian Blue Diamond before the end of the

qualification period. To participate in additional Diamond Destination events, you must remain a qualified Hawaiian Blue

Diamond for 60% of the qualification period.

To participate in the Black Diamond Celebration, you must remain a qualified Black Diamond for 60% of the qualification period.

††

§§

‡‡

As a qualified Royal Black Diamond Executive or above, you will earn MonaVie jet credits based on the paid as rank of your highest

ranking business center. MonaVie jet credits are earned on a weekly basis at the following rate: Royal Black Diamond = 0.5, Presidential

Black Diamond = 0.75, Imperial Black Diamond = 1, Crowne Black Diamond = 1.5, Double Crowne Black Diamond = 2, and Triple

Crowne Black Diamond = 2.5. Jet credits expire 53 weeks after they are earned and are nontransferable.

ANNUAL REWARD TRIPS

Ruby Fly-In††

As a new MonaVie Ruby, youll fly to Midway, Utah, for training,

networking, and fun at the world famous Zermatt Resort.

Diamond Destination‡‡

New MonaVie Diamonds will enjoy sand, surf, and sun during

an all expense paid trip for two to the Grand Wailea Resort in

Maui, Hawaii.

Black Diamond Celebration§§

Enjoy some of the worlds most exciting and exotic destinations

as a new MonaVie Black Diamond.

* Distributors must be personally active and qualified to advance any rank, Star 500 and above.

Hawaiian Blue Diamond and Executive Premier Rank distributors must maintain the requirements of a qualified Blue Diamond.

MONAVIE

Rank qualifications

Ranks QUALIFICATIONS

STAR RANKS

STAR Must be personally active and have two personally sponsored

and active distributors, regardless of placement position.

STAR 500* 500 GV in your lesser volume leg during a one week period. Total weekly earning potential

$1,000

STAR 1000 1,000 GV in your lesser volume leg during a one week period. Total weekly earning potential

$1,000

EXECUTIVE RANKS

BRONZE

2,000 GV in your lesser volume leg during a one week period

and a minimum of one personal enrollment tree leg that includes

a qualified STAR 500 or above.

Total weekly earning potential

$1,000

SILVER

3,000 GV in your lesser volume leg during a one week period

and a minimum of two personal enrollment tree legs that include

a qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$1,500

GOLD

5,000 GV in your lesser volume leg during a one week period

and a minimum of three personal enrollment tree legs that include

a qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$2,500

EXECUTIVE ELITE RANKS

RUBY

10,000 GV for two consecutive weeks in your lesser volume leg

and a minimum of four personal enrollment tree legs that include

a qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$5,000

EMERALD

15,000 GV for two consecutive weeks in your lesser volume leg

and a minimum of five personal enrollment tree legs that include

a qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$7,500

DIAMOND

20,000 GV for three consecutive weeks in your lesser volume leg

and a minimum of six personal enrollment tree legs that include a

qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$10,000

BLUE

DIAMOND

25,000 GV for four consecutive weeks in your lesser volume

leg and a minimum of seven personal enrollment tree legs that

include a qualified STAR 500 or above in each leg.

Total weekly earning potential

$20,000

HAWAIIAN

BLUE

DIAMOND

75,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree volume

with no more than 25,000 GV coming from any single enrollment

tree leg.

Total weekly earning potential

$25,000

WEEKLY EARNING POTENTIAL

Hawaiian Blue Diamond and Executive Premier Rank distributors must maintain the requirements of a qualified Blue Diamond.

All references to income, implied or stated, through the MonaVie Compensation Plan are for illustration purposes only. MonaVie

does NOT guarantee any level of income or earnings to any distributor. Earnings from the MonaVie Compensation Plan solely

depend on sales and each distributors skill, ability, and personal application.

Ranks QUALIFICATIONS

EXECUTIVE PREMIER RANKS

BLACK

DIAMOND

150,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

ROYAL

BLACK

DIAMOND

300,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

PRESIDENTIAL

BLACK

DIAMOND

450,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

IMPERIAL

BLACK

DIAMOND

600,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

CROWNE

BLACK

DIAMOND

750,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

DOUBLE

CROWNE

BLACK

DIAMOND

900,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

TRIPLE

CROWNE

BLACK

DIAMOND

1,050,000 GV for four consecutive weeks in enrollment tree

volume with no more than 50,000 GV coming from any single

enrollment tree leg.

Unlimited weekly earning potential

WEEKLY EARNING POTENTIAL

COMPENSATION

PLAN Q&A

01

Why am I considered “active” for four weeks

rather than an entire month?

Since we pay weekly commissions rather than

monthly commissions, our definition of active

is a four week rolling period rather than an

entire month (each week runs from Saturday

at 12:01 a.m. (MST) to Friday at midnight).

02

If I go inactive, what happens to my volume

and organization?

All accumulated group volume will be reset to

zero; however, once you reactivate by generating

100 PV, you will once again begin to accumulate

group volume as products are sold in your

downline organization.

03

Once I’ve earned commissions, when can I

expect to be paid?

The commission week ends Friday at exactly

midnight (MST). Any earned commissions will

be paid seven days later, which is the Friday

after the end of the commission week. However,

the first time commissions are earned, we must

process your personalized MonaVie cash card,

where your commissions are deposited. Anticipate

that it will take approximately 710 business

days after the end of the commission period

to receive your card in the mail.

04

When team commissions are paid, what volume

is deducted from my business center?

Any volume on your left and right legs that was

used to earn team commissions will be deducted.

Any unpaid volume will continue accumulating

as long as you remain active.

05

What is AutoShip?

This optional, stress-free program allows you

to establish a standing monthly order with

MonaVie. Your product will be delivered to

you on a regular basis at the wholesale price.

You can put your AutoShip order on hold,

change it, or cancel it at any time by calling

1-866-217-8455 or sending an email to

distributorsupport@monavie.com. (Please notify

us at least two days before your next scheduled

AutoShip order for changes to take effect for

that AutoShip date.)

06

How do I generate PV?

You can generate personal volume in two

waysthrough product purchases made

by your customers and through your own

personal purchases.

INCOME DISCLOSURE

STATEMENT mid-yea r 2008

The Income Disclosure Statement is a reflection of MonaVie’s rewarding opportunity. The following chart represents the average earnings

of MonaVie Distributors and provides high, low, and average weekly income information, as well as annualized averages.

Active Distributor Rank

Average Weekly

Number of

Distributors Paid

at This Rank

% of

Average

Weekly

Distributors

Weekly Income (US Dollars) Annualized

Average

Check

Weekly

Average

Hours

High Low Average Worked*

Check

Distributor 26,471 44% $500 $0 $32 $1,660 7

Star 21,972 36% $681 $0 $41 $2,115 9

Star 500 6,612 11% $1,000 $50 $82 $4,261 9

Star 1000 2,854 5% $1,000 $100 $180 $9,357 9

Bronze Executive 1,042 2% $1,000 $200 $365 $18,989 10

Silver Executive 563 1% $1,500 $300 $570 $29,630 12

Gold Executive 332 <1% $2,500 $500 $1,019 $52,969 14

Ruby Executive 117 <1% $5,000 $1,000 $1,998 $103,891 18

Emerald Executive 60 <1% $7,500 $1,541 $3,063 $159,281 20

Diamond Executive 32 <1% $10,000 $2,013 $3,868 $201,161 24

Blue Diamond Executive 84 <1% $20,000 $2,808 $8,162 $424,430 25

Hawaiian Blue Diamond

Executive 25 <1% $25,000 $5,628 $12,834 $667,352 27

Black Diamond 19 <1% $99,766 $6,687 $29,760 $1,547,510 32

Royal Black Diamond 4 <1% $92,618 $23,203 $51,689 $2,687,819 >40

Presidential Black Diamond 1 <1% $83,206 $40,740 $62,347 $3,242,026 >40

Imperial Black Diamond 1 <1% $127,285 $76,769 $94,013 $4,888,674 >40

Crowne Black Diamond 1 <1% $139,491 $127,780 $132,326 $6,880,937 >40

The income statistics above are for all MonaVie Distributors who were paid commissions during the period from June 30, 2007,

to June 27, 2008, at the above ranks, excluding rank advancement bonuses. A “Distributor” is defined as any person who:

(1) executed a MonaVie Distributor Application and Agreement; (2) has sponsored at least one person; (3) has received at least

one non-retail commission check; and (4) has been active in any of the eight weeks preceding the commissions period (“active” is

defined in the MonaVie Compensation Plan as having generated 100 PV (Personal Volume) in a four-week period). Note that this

excludes retail customers, preferred customers, retailers (those who have received a retail bonus only), pre-enrollees, distributors who

did not renew, and customers, retailers, or distributors whose relationships with MonaVie were revoked. An individual who has

executed a MonaVie Independent Distributor Application and Agreement, but has not fulfilled the four criteria enumerated above is not

a Distributor. That person is simply a wholesale customer. If, and only when, all four criteria are satisfied does that person become a

Distributor. Accordingly, the status of an individual can, and sometimes does, change throughout the course of a year. For example,

Mary enrolls as a customer in February. In April, she qualifies to become a Distributor and maintains her qualification through May. In

June she is inactive, and therefore, her status is that of a customer. In July, she begins retailing products to a few customers, and thus,

becomes a retailer (but not a Distributor). In August, she again qualifies as a Distributor but fails to remain qualified for the remainder

of the year. For the purposes of this Income Disclosure Statement, Mary will only be considered a Distributor during the months of

April, May, and August. The average annualized income for all Distributors during this period was $3,985.09, and the median

income was $4,140.00. From July 2007 to June 2008, approximately 91% of individuals who executed a MonaVie Distributor

Application and Agreement are considered wholesale customers.

The earnings of the Distributors in this chart are not necessarily representative of the income, if any, that a MonaVie Distributor can or

will earn through his or her participation in the MonaVie Compensation Plan. These figures should not be considered as guarantees

or projections of your actual earnings or profits. Any representation or guarantee of earnings would be misleading. Success with

MonaVie results only from successful sales efforts, which require hard work, diligence, and leadership. Your success will depend

upon how effectively you exercise these qualities.

* These figures are derived from a survey performed by MonaVie through our online order system. Approximately 36,000 distributors responded to the survey, with a response rate of at least 13% for each of

the ranks listed above.

INCOME DISCLOSURE STATEMENT

MID-YEAR 2008

Rev. 9-10-08

Drink it. Feel it. Share it.

10855 South River Front Parkway, Suite 100

South Jordan, Utah 84095

www.monavie.com ©2008 MonaVie LLC 0908_US_EN

 


מונה וי בישראל - Monavie in Israel - תוכנית התגמולים

"אם אתה מפיץ בשיווק רשתי בחברת AGEL או כל חברה אחרת שעדיין חושב שההזדמנות שלו באמת תביא אותו לעושר ולהגשמת החלום, איך אתה מתכנן להתמודד עם חברה חדשה שעומדת לעשות את הכניסה החזקה ביותר לישראל ב 10 השנים האחרונות ולבנות ארגון עולמי עם אחד המנהיגים הכי משפעים
בעולם – רנדי שריידר
"

 

"כן, אתה קראת את זה נכון – עם שריידר!"

 

אני מזמין אותך לגלות את הסיפור מאחורי המעבר המפתיע של האיש שבנה יותר מ 50% .AGEL מחברת

ואיך אתה יכול להיות מבין הראשונים בארגון העולמי שהוא מקים עכשיו בחברת MONAVIE שבו הישראלים כבר מהווים את הרוב השולט.

מי:רונן מנחם
אל:כל המפיצים המתוסכלים בAgel או כל חברה אחרת.
הנושא:
רנדי שריידר עוזב את AGEL ומחפש אותך כדי שתהיה בין הראשונים בארגון העולמי החדש שהוא מקים בישראל.

חבר ומפיץ יקר
תן לי לשאול אותך כמה שאלות ותענה בכנות.

.האם אתה מרגיש מתוסכל מההתקדמות שלך בחברת השיווק הרשתי שאתה נמצא בה?

האם הפכת להיות סקפטי לכול הנושא של שיווק רשתי ?

האם נמאס לך להתחמק משאלות של אנשים כמו: "כמה אתה מרוויח בזה?" או "כמה אנשים צירפת כבר?"

האם נמאס לך לשמוע מהאפליין שלך שאתה צריך להתמיד בעסק כי בסופו של דבר זה ישתלם?

האם ניסת פעם אחר פעם לצרף מישהו חדש לעסק אך הוא היה משוכנע שזו הזדמנות יקרה או מסובכת מדי?

אם אתה עברת על כל השאלות האלה וענית על אפילו על אחת מהן בתשובה חיובית, אתה צריך לתת תשומת לב מלאה לכל מילה שתקרא בדף הזה כי...

זו יכולה להיות ההודעה הכי חשובה שאתה תקבל בחיים

רוב הסיכויים שאתה, כמו הרבה מאוד מפיצים בשיווק רשתי ובעיקר בחברת AGEL פשוט דופק את הראש בקיר ולא מבין למה אתה לא מצליח בעסק שלך בשיווק רשתי.
רק תאר לעצמך מה היה קורה אם בכול יום שאתה היית מתעורר, היית מגלה:

שאנשים מכול רחבי העולם הצטרפו מתחתיך.
שאתה באמת מרוויח כסף בזמן שאתה מבלה עם המשפחה.
שאנשים פונים אליך ומבקשים לדעת מה את עושה שגורם לך לחיות ברמת חיים גבוהה כל כך.
ושיש לך מומנטום בארגון שרק ממשיך להכניס לך כסף אל חשבון הבנק.

האם החיים שלך יהיו שונים ממה שהם עכשיו?

את השאלות האלה רנדי כנראה שאל את עצמו, הוא שאל – "האם החיים והעסקים של המפיצים שבארגון שלי יהיו יותר מוצלחים ויותר חיובים אם הם יעבדו בחברה עם הזדמנות טובה יותר?"

והתשובה הייתה כן!
וככה רנדי מצא את עצמו משאיר את AGEL מאחור ומתקדם אל הזדמנות טובה יותר בשביל המפיצים שלו ובשבילו.

תן לי לספר לך סיפור קצר על איך זה קרה.

לפני כמה שנים שתי חברות MLM יצאו לדרכן.
לשתיהן היו הנהלה עם ניסיון עשיר ומצליח בתחום השיווק הרשתי, מוצר פורץ דרך ומהפכני בתחום ה WELLNES , מימון כספי לפעילות של החברה מפה ועד להודעה חדשה ותוכנית תגמול מבריקה וחדשנית שלא הייתה כמוה יותר מ 20 שנה בתעשייה הזו.
לאחר 4 שנים של פעילות שתי החברות נפגשו וערכו השוואה.

המנהיגים הבכירים ביותר בחברה הראשונה הרוויחו כ 150 אלף דולר בחודש, מפיצים בדרגות הבניים הרוויחו בסביבות ה 10,000 דולר ושאר המפיצים בחברה שמהווים כ  90% מכול המפיצים הרוויחו כמה מאות דולרים בחודש או שלמעשה הפסידו את הכסף שלהם וקיללו את היום בו הם הצטרפו.
זאת הייתה המציאות!

בחברה השנייה המפיצים הבכירים הרוויחו מעל 100 אלף דולר בשבוע, אלפי מפיצים היו מרוויחים עשרות אלפי $ דולרים בשבוע וקיים רוב גדול מאוד, יותר מכול חברת שיווק רשתי אחרת, של מפיצים שמרוויח צ'קים ניכרים, שמשנים להם את רמת החיים, גם אם הם לא הגיעו לדרגות הבכירות של החברה שלהם.

החברה הזו הגיעה למחזור של מיליארד דולר בתוך 4 שנים, שיא חדש שאף חברת שיווק בתחום ה WELLNES לא הגיעה.
צרוף של יותר מ 75,000 מפיצים בחודש אחד, עוד שיא שנשבר.
והצ'קים הכי גדולים בתעשייה בתולדותיה.

לחברה הראשונה קוראים AGEL.
לחברה המצליחה קוראים MONA VIE .

 


איך זה קרה?

אני אספר לך איך זה קרה דרך סיפורו של רנדי שריידר,

אם אתה הייתי מפיץ בחברת AGEL
  או בכלל בתחום השיווק הרשתי אין ספק שאתה מכיר את רנדי, זהו האיש שמביא חברות שלמות להצלחה ענקית ואלפי אנשים להצלחה אישית.
הוא הרוויח יותר מ 28 מיליון דולר בתקופה של 19 השנים שהוא בתעשייה והניסיון שלו בעבודה האמיתית בשטח היא בין הארוכות והמצליחות בהיסטוריה של התעשייה
.

 

רנדי שריידר למזלו הגדול הצטרף לחברת AGEL בדיוק בתחילת דרכה.
הוא הגיע למעמד גבוה ביותר בחברה והרוויח יותר מ 100,000 $ בחודש!

לאחר מספר שנים שהוא עבד בחברה הזו, בעודו מנסה בכול דרך לעזור למפיצים שלו להצליח,להרוויח ולהגיע לרמת חיים גבוהה יותר, הוא נחשף ל MONA VIE  וערך השוואה ביניהן על סמך הנתונים של שתי החברות.

מה שהוא גילה שינה את התפיסה שלו ופתח בפניו עולם חדש של הזדמנויות כלכליות לעזור לאנשים ברחבי העולם להגיע לרמות ההצלחה שהוא הגיע ב 19 שנות העבודה שלו בתעשייה.

רנדי הבין שעם תוצאות לא מתווכחים, ולחברת MONAVIE היו תוצאות הרבה יותר משמעותיות מאשר לכול חברה אחרת בתעשיית ה MLM .
bהוא הבין שעל אותה העבודה שהארגון שלו עושה ב  AGEL
הוא יוכל לקבל פי 4 יותר תמורה בחברת MONAVIE !

איך זה יתכן?
אני הולך להסביר לך למה החברה הזו הצליחה יותר מכול חברה אחרת, כדי שתבין מאוחר יותר מה זה אומר לך ומה יוצא לך מזה.

רנדי הסתכל על המספרים והבין למה החברה כל כך מצליחה.

בחברת MONAVIE יש יותר מפיצים שמרוויחים צ'קים ניכרים מאשר כל חברת שיווק רשתי אחרת.
קיימות מספר סיבות לתוצאה המדהימה הזו:

אפשר להצטרף לחברה לא באלפי דולרים אלה רק בכמה מאות דולרים, בישראל רק ב 43$ ועל כך אדבר איתך בהמשך...

ברור לך שכניסה בסכום נמוך יותר מאפשר לך לצרף יותר אנשים.
מה שזה עוד אומר הוא שהחברה מוכנה להיות גמישה איתך כי היא רוצה אותך ולא את הכסף שלך, וזו עמדה שמשדרת אמון לאנשים.

המוצרים של החברה.

ל MONAVIE
יש רק 3 סוגים של מוצרים, ולכן אין צורך לשנן ולזכור מה הם הרכיבים של 16 מוצרים, קרמים וכדומה.וזה מאפשר לך להסביר בפשטות על המוצרים ולא להסתבך עם המון שאלות על כל מוצר.

המוצרים עובדים!

כהוכחה לכך אפשר לראות שרק בחברת MONAVIE , ההזמנה השנייה הממוצעת של כל מפיץ היא יותר גדולה מההזמנה הראשונה.
אם הייתי ב AGEL
אתה יודע שכאשר אתה מצטרף אתה מקבל 16 קופסאות של מוצרים. ובתור אדם נורמאלי אתה לא תזמין בחודש הבא עוד 20 קופסאות נכון?
ככה זה בכל החברות חוץ מ MONAVIE
.
ב MONAVIE
ההזמנה השנייה תמיד יותר גדולה מהראשונה – וזה אומר בצורה פשוטה שהאנשים אהבו את המוצר כל כך שהם פשוט רוצים עוד!, זה היגיון פשוט.
c
המוצר עצמו הוא פריצת דרך, הוא מגיע בבקבוק  של 750 מ"ל או בצורה של שקית ג'ל שחורה וסקסית ( נראה לך באמת ש AGEL
המציאה את זה).

 

תוכל לראות מה החדשות בארה"ב אומרים על המוצרים של MONAVIE .
כל אלו מאפשרים למפיצים של MONAVIE לצרף יותר מפיצים מאשר חברה אחרת.

ואת זה ראה רנדי כאשר הוא שמע ש 75,000 אנשים הצטרפו לחברה הזו בחודש אחד!, ב AGEL
 השיא היה 8000 צרופים בחודש

אולי הנתון הזה יצלצל לך בפעמון - עד היום הצטרפו ל MONAVIE יותר מ 1.300,000 אנשים בארבע השנים שבהן החברה קיימת – יותר מפי 4 מ AGEL וחברות אחרות.

MONAVIE לאחר שלושה ימים ב
day3
אחרי שישה ימים
day6רונן אני קלטתי את ההזדמנות שאתה מציע לי, תפסיק עם הדיבוריםותן לי להצטרף אליך ואל רנדי עכשיו

.בנוסף, תוכנית התגמול של החברה משלמת כל שבוע במקום בכול חודש

למה החברה משלמת כל שבוע?
תן לי לשאול אותך שאלה.

מתי אתה מעדיף לקבל את הצ'ק שלך על סך של 2387$,
בסוף החודש או בעוד שבוע?

ברור שעוד שבוע!
אתה רוצה לקבל את ההחזר על ההשקעה שלך כמה שיותר מהר, זו חשיבה עסקית נכונה.
וזו הסיבה שבMONAVIE
  משלמים כל שבוע – כי זה מה שאנשים רוצים.
כל הסיבות הללו מאפשרות למפיצים ברחבי העולם להצליח בשיווק רשתי יותר מכל הזדמנות אחרת שקיימת.

ולכן המפיצים הבכירים בחברה הזו מרוויחים בשבוע אחד מה שמפיצים ב AGEL
מרוויחים בחודש שלם!

כאשר רנדי ראה את התוצאות הללו, ועם תוצאות כאלה אתה לא יכול להתווכח, הוא הבין שקיימת עבורו ועבור האנשים שיבינו את העובדות שאני סיפרתי לך עכשיו, הזדמנות להרוויח ולהצליח יותר מכפי שהם יכלו לחלום.

וכאן אני רוצה להסביר לך מה קורה עכשיו, בזמן אמת בארגון של רנדי בחברת MONAVIE .
כאשר רנדי הצטרף לחברה הוא דרש שבאופן מידי החברה תאיץ תהליכים כדי לפתוח את ישראל.
רנדי מבין שהישראלים הם המפתח להצלחה של הארגון שלו.
אנו הישראלים, מכירים אנשים בכול העולם, אנו אנשים חמים שיכולים ומתאימים ביותר לעסק כזה שדורש קשר אישי עם הקבוצה שלך.

בחברת AGEL
הישראלים היו האנשים הדומיננטיים ביותר בשוק העולמי, הם אלו שבנו את AGEL ועכשיו הזדמנות גדולה יותר מציגה את עצמה דרך חברת MONAVIE .

בזמן שאתה קורא את המילים האלה מאות ישראלים שהיו בשכבות הבניים ובשכבות התחתונות של חברתAGEL  וחברות אחרות מצטרפים לארגון של רנדי.

הארגון החדש מונה כבר 2000 אנשים והוא פעיל רק חודש אחד!

חצי מהארגון הם ישראלים.
ואם אתה מבין לאן זה הולך – אתה רוצה להיות שם יחד איתנו כמה שיותר מהר.

עובדה קיימת!

האנשים הראשונים שהצטרפו לחברתAGEL  או כל חברת שיווק רשתי אחרת הם אלו שבנו את החברה והם אלו שהגיעו לרמות ההצלחה שעליהם אתה קורא במגזינים ושומע במצגות.

עכשיו ההזדמנות להיות אחד מאלו שהקים את הארגון נמצאת במרחק של לחיצת עכבר.
כל כמה זמן פותחת חברת שיווק רשתי את השוק הישראלי?
בממוצע כל 5 שנים, תמיד האנשים שהיו הראשונים הם אלו שהפכו להיות הכוכבים של החברה.

אני לא צוחק איתך, ואני לא מנסה לשכנע אותך, תאמין לי שאני אומר לך שיש אלפי אנשים שהיו רוצים לקרוא את מה שאתה קורא עכשיו רק כדי להיות הראשונים לפרוץ עם החברה הזו.

ל AGEL
הצטרפו כ 20,000 מפיצים בישראל בסכום של 1000 $, תאר לך מה יקרה עם החברה הזו, כאשר מחיר ההצטרפות הוא בין 100 ל 600 $ בלבד.

אני מאמין שאנו נכפיל ואפילו נשלש את המספרים ש AGEL
הגיעה אליהם בישראל!
האם אתה רוצה שהאנשים הללו יזמינו את המוצרים שלהם מתחת לעמדה שלך?

עכשיו יש לך את ההזדמנות האמיתית להגשים לעצמך את החלום. איך הייתי רוצה להוכיח למי שזלזל בך ובעסק שלך שאתה סיפור הצלחה.

האם רוצה להגשים את כל החלומות של השיווק הרשתי:

לעזוב את מקום העבודה והבוס המעצבן.
להימלט מהלחץ והחרדה שאתה לא מרוויח מספיק כסף.
להפסיק להיות תקוע בפקקים.
לעזור לאנשים אחרים להגיע להצלחה יחד איתך.
לבלות את הזמן שלך עם האנשים שאתה אוהב.
לעשות את הדברים שאתה באמת רוצה.
לנסוע למקומות שלא היית בהם.
למלא את חשבון הבנק שלך בכסף ולגרום למנהל הבנק להצטרף אליך לארגון.
להרגיש את תחושת הביטחון העצמי מההצלחה שלך.
לקבל כבוד מאנשים בכול מקום שאתה הולך.
לא לשאול " כמה זה עולה?"
לנסוע ברכב שתמיד רצית.
להרגיש שאתה מספר אחת!

אם אתה רוצה להגשים את המטרות האלו, הזמן שלך הוא עכשיו!


בוא תראה מה אתה מקבל מההזדמנות הזו.

את תוכנית התגמול הטובה ביותר שגורמת לאנשים להרוויח את הצ'קים הכי גדולים בתעשייה ולעשרות אלפי מפיצים להרוויח צ'קים משמעותיים!

את המוצרים שגורמים לאנשים לקנות עוד להרגיש בריא ולהכניס לחשבון שלך עוד עמלות.

את ההנהלה שהוכיחה שיש לה את היכולת להביא את החברה הזו למיליארד דולר בתקופה של 4 שנים, שיא שאף חברה לא הגיעה אליה.

את תוכנית העבודה וכלי שיווק שהאגדה בעצמה – רנדי שריידר בנה כדי שאתה תוכל בקלות ויעילות לצרף אנשים לעסק שלך.

הדרכות קבועות ומצגות אינטרנטיות של רנדי שריידר בכול יום שני שילמדו אותך איך להיות סיפור ההצלחה הבא.

ההזדמנות החד פעמית להיות אחד מהאנשים שייסדו את הארגון העולמי הזה, תתכונן לראות איך אנשים מכול העולם מצטרפים לעסק שלך ומגדלים אותו בכול שבוע, תתרגל לקבל כסף מכל העולם!

תהיה לך את ההזדמנות שגרמה לרנדי שריידר לעזוב צ'ק קבוע של מאה אלף דולר בחודש כדי להצטרף לחברת MONAVIE . ולעוד 2000 איש לחבור אליו מכול קצוות העולם.

האם אתה הולך לוותר על ההזדמנות הזו?


אני יודע שלפעמים ההחלטה קשה ולכן אני רוצה לתת לך כמה בונוסים:

1.יהיה לך את האפשרות ללמוד ממני את השיטות והכלים להפיץ את ההזדמנות שלך ברחבי האינטרנט ולמשוך אליך אנשים מכול הארץ ומכול העולם.

בעזרת טכניקות שאני אלמד אותך אתה תהפוך את עצמך ממפיץ בחברת שיווק רשתי ליזם עסקי מוביל שיודע שיטות אפקטיביות לצרוף של עשרות ואפילו מאות אנשים לעסק שלו בקלות ומהירות.

 

2.אתה מקבל את ההזדמנות המיוחדת להיות הדור השני של רנדי שריידר בעצמו.
כן, אני הצטרפתי דרך רנדי ל MONAVIE
 ועכשיו אתה יכול להיות הדור השני שלו, תאר לעצמך שרנדי שריידר האגדי לא נמצא במרחק של אלפי מפיצים ממך אלה במרחק של אדם אחד.

אתה יכול להיות בין האנשים שיהיו הצוות המנצח של הארגון שלנו רק בגלל שיש לך את ההזדמנות להיות קרוב לרנדי וללמוד מנו את הסודות של ההצלחה.

3.בגלל שהחברה עדין לא פתחה את ישראל, אתה יכול להצטרף לחברה ולתפוס עמדה בארגון בסכום של

לא-600$
לא-300$
לא-67 $
רק 43 $

כן! רק 43$ ואתה יכול לתפוס לך מקום בארגון שלנו שבכול יום מצטרפים אליו מאות אנשים.
תצטרף היום ורוב הסיכויים שיהיו מאות אנשים מכול העולם מתחתיך עד שהחברה תשיק את עצמה רשמית בישראל.


אז בוא נסכם, כמה לדעתך ההזדמנות הזו שווה?
התשובה היא – זה תלוי מה אתה הולך לעשות עכשיו.

האם אתה הולך לנצל את ההזדמנות ולהיות בחזית של הארגון שיתכן שיהיה המצליח בעולם בעלות מגוחכת של 43$ או שאתה מחליט לוותר על החלומות שלך ולהמשיך עם החיים שלך כמו שהם עכשיו.

בסופו של דבר ההחלטה היא רק שלך.
אני לא מתכוון לשכנע אותך, אתה צריך ללמוד על החברה, להבין את סדר גודל ההזדמנות ואז לשכנע את עצמך לקבל החלטה- האם אתה באמת רוצה לשנות לעצמך את החיים?


אז בוא נסכם, כמה לדעתך ההזדמנות הזו שווה?
התשובה היא – זה תלוי מה אתה הולך לעשות עכשיו.

האם אתה הולך לנצל את ההזדמנות ולהיות בחזית של הארגון שיתכן שיהיה המצליח בעולם בעלות מגוחכת של 43$ או שאתה מחליט לוותר על החלומות שלך ולהמשיך עם החיים שלך כמו שהם עכשיו.

בסופו של דבר ההחלטה היא רק שלך.
אני לא מתכוון לשכנע אותך, אתה צריך ללמוד על החברה, להבין את סדר גודל ההזדמנות ואז לשכנע את עצמך לקבל החלטה- האם אתה באמת רוצה לשנות לעצמך את החיים?

JOIN NOW

כן רונן!

אני רוצה להצטרף אל הארגון שלך ושל רנדי וסוף סוף להצליח בעסק שלי כמו שאני תמיד חלמתי.

אני מבין שכאשר אני אצטרף אני יהיה הדור השני של רנדי שריידר.

שאני אקבל עמדת מפתח בארגון החדש.
שאני בכלל לא צריך להזמין מוצרים כי החברה לא פתחה את ישראל עדין.

ושההזדמנות להיות מהמייסדים של החברה הזו בארץ יכולה להוביל אותי אל המטרות והחלומות שאני תמיד רצתי.MONA

אני מקווה שאתה מוכן להצלחה, כי אתה הולך להצטרף אל החברה מצליחה בעולם ואל אחד המנהיגים הכי חזקים שיש בתעשייה.

ברגע שאתה תראה ותשמע איך רנדי מסביר את העסק בחברת MONAVIE
אתה תדע שאין דרך חזרה אל חברות שיווק הרשתי האחרות.

הארגון שלנו, המנהיגים שלנו, החברה שלנו, הסיסטם שלנו הם אלו שיובילו אותך להצלחה שאתה תמיד רצית לעצמך.

זהו רגע אדיר בתעשיית השיווק הרשתי בישראל, אני מקווה שאתה מוכן...

איתך כל הדרך להצלחה
רונן מנחם

 

נ.ב. אני עדין לא מאמין שאתה יכול לתפוס עמדה בארגון שלנו בלי להזמין מוצר אחד! רק 43$ ואתה בפנים, למה אתה מחכה, המקומות נתפסים בכול רגע.

JOIN NOW

מונה וי
מונוי
מונבי
מונאבי
מונאוי
מונאווי
מונהוי
מונה בי
nubv uh
nubuh
nubch
nubtch
nubtuh
nubtuuh
nubv ch
nubvuh
מרוולס
מרוהלס
מרווהלס
מרבלס
nruukx
marvalous
marvales
צשרהשךםוד
ניוסקין
 

מונה וי (מונהוי,מונהבי,מונבי,מונוי,מונווי) ישראל - Monavie Israel Terms Of Use | Privacy Statement