DNN Designer
 כניסה למערכתהרשמה
 
הצטרף היום חינם

 

 

מידע נוסף

English

מונה וי מגיעים לישראל - Monavie in Israel

מונה וי בישראל - Monavie in Israel - מאמרים
אזהרה!!!
קריאת מסמך זה עלולה להציל את חייך!
(או לפחות לשפר את איכותם באופן דראסטי!)

                                                 רשימות מתוך הרצאתו של ד"ר רוזן
                                                ! LIVE YONGER ...DIE OLDER
1.
מייקל רוזן : הוציא לאחרונה שני ספרים רבי מכר עם חברו הטוב ד"ר מחמט אוז - פרופסור וסמנכ"ל ומנתח לב בעל שם עולמי מהמרכז הרפואי קולומביה בעיר ניו-יורק.
כמו כן הם פירסמו בעבר את הספר "אתה - הפציינט הנבון" שנמכר במיליוני עותקים ברחבי העולם
ושלושת הספרים הוגדרו כרבי מכר ע"י המגזין "טיימס".
שני הרופאים הללו הוגדרו ע"י אופרה וינפרי כ- "רופאים של אמריקה"
ד"ר מייק רוזן אחראי, בין השאר, ל 190 חדרי ניתוח בקליבלנד והוא רופא מוכר ומכובד.הוא מומחה למחלות הנגרמות כתוצאה מהגיל והדרכים רבות העוצמה שבהם יכולים אתם לשלוט בתהליך ה-"אייג'ינג" (ההזדקנות) ולהישאר בריאים.
הוא כתב גם את רב המכר מספר אחד של הניו-יורק טיימס שנקרא " הגיל האמיתי" ואחראי לאחד מאתרי האינטרנט הנפוצים ביותר בארה"ב. http://www.realage.com/
הוא הופיע פעמים רבות בתוכניות TV רבות כמו "בוקר טוב אמריקה, פי-בי-אס, אופרה וינפרי, לארי קינג, סי-בי-אן 700, דייטליין, ועוד תוכניות רבות .
לאחרונה נתבקש ד"ר מייק לקחת תפקיד חדש במרכז הרפואי קליבלנד, שהוא המרכז המוביל בעולם מזה 12 שנה בטיפולים למחלות לב ושהיתה בו החלטה שלא נוכל להמשיך בצורה כזו כאומה ושעלינו לא רק להיות טובים בטיפול במחלות אלא שעיקר המאמץ צריך ללכת למניעת מחלות , מניעה אשר נמצאת בהישג יד.
אז החלטת המרכז היתה לשים את הדגש על wellness בכדי לעזור לציבור לא רק להבריא אלא בעיקר למנוע ולהעצים את איכות החיים,
שמעתם בודאי על מרכזים שיש להם מנכ"ל תפעולי ומנכ"ל כספים אז בקליבלנד החליטו שצריך גם מנכל לענייני ה wellness כדי לקדם את ענייני איכות החיים בקרב שלושים ושמונת אלף עובדיה ומיליון וחצי האנשים שמטופלים אצלה.
אז... הם ביקשו מד"ר מייקל רוזן להיות המנכל לענייני איכות החיים, זהו צעד דרמתי, איננו מכירים עוד מרכז רפואי עם מנכ"ל לענייני wellness .

2.
התקציר מתוך ההרצאה:
נוכל עתה להבין בעזרת התגליות המדעיות שניתן לשנות את אורח חיינו באופן דרמטי, אבל עלינו לעשות משהו לשם כך, להוציא את הפלאק מהעורקים שלנו ולחזק את המערכת החיסונית. אם נעשה כך נוכל בתוך שלוש שנים לייצר מחדש ובעוצמה את גופינו ולהפכו לבריא יותר, אם נרצה בכך.
אתם חושבים שיש מעט נזק ב "הוט דוג" או קורסון או צ'יפס, כי זה מגדיל את כמות השומן בדם אבל גם אם מצב הקולסטרול שלכם סביר , הנזק הבעייתי הוא שהשומנים הללו מעוררים גן אשר יוצר פרוטאין שמזקין את מערכת העורקים ואת המערכת החיסונית. וזהו הגורם העיקרי למחלות לב, לשבץ, לאובדן זיכרון, לאימפוטנציה, לסרטן עור ולירידה באיכות החים.
אבל אם כתחליף ניקח אגוזים במקום צ'יפס או שנשתה כוס יין אדום זוהי דרך פשוטה שתהייה לכם אנרגיה טובה יותר, ביחד עם הפעולות הקלות הללו אני אחשוף בפניכם את המחקרים והתגליות האחרונות בתחום תוספי התזונה , ועל ההשפעה הדרמטית שיכולה להיות לתוספי תזונה על בראותכם, ועל רמות האנרגיה שלכם.
אני מקווה שזה ידליק נורה אצלכם, כדי שתיקחו אחריות על חייכם כדי שתהיו יותר אנרגטיים ויותר צעירים.
אנו נראה עתה איך תוכלו להראות ולהרגיש 5, 10, ואפילו 29 שנים צעירים יותר, לחיות טוב עד כמעט הסוף ולהימנע ממחלות כמו סכרת סרטן ומחלות לב.

3.
כל מה שאנו מחפשים נמצא במרחק של כמה פעולות והחלטות פשוטות.
החלטות פשוטות זה לאכול טיפה יותר טוב וזו לא כוונה לענות ולהרעיב אתכם, אנו רוצים שתוכלו טוב, תהינו מזה ויחד עם זאת תדאגו לקבל את כל החומרים המזינים, החיוניים, שהגוף צריך.
הלב שלנו פועם מעל שלושים ושבע מליון פעמים בשנה, הגוף שלנו מכיל כמעט שישה ליטרים של דם והלב מזרים אותם ביום אחד למרחק של כמעט עשרים אלף ק"מ, בתוך הגוף וזה דבר מדהים שהוא לא קורס ,,, אתם יכולים לגרום ללב להמשיך ולא לקרוס.
היום במדע , אנו מבינים שעליכם לקחת שליטה על הגנים שלכם. ה D.N.A והכוונה לגנים שנמצאים בכל אחד מהתאים שלכם פרט לאדומים שהם בתורשה.
כשאנו צעירים הגנים שלנו שולטים, אבל ככל שאנו מתבגרים עלינו לשלוט יותר ויותר בתפקוד של הגנים.
כן, כל מה שהגנים שלכם עושים זה או לייצר פרוטאין או לצפות בגנים אחרים, והגנים שיכנסו או יצאו מתפקוד הם במידה רבה תחת שליטתנו, לדוגמא שתיית כוס יין אדום מפסיקה את הפעולה של גן שיוצר פרוטאין מבעיר , וזה אומר שאם נשתה באופן קבוע כוס יין זה יעזור לשמר את העורקים צעירים.
ולעומת זאת אם תוכלו חמאה או גרוע מכך אם תוכלו דברים מטוגנים עתירי שומן רווי , אז תפעילו גן הגורם לנוקשות ועורקים נוקשים לא מתרחבים כך שכאשר תבקשו מהעורקים שלכם להתרחב כדי לתת לכם יותר אנרגיה (אתם מבקשים מהם להתרחב לדוגמא, כאשר אתם רצים) אז עורקים קשים לא מתרחבים. ועורקים נוקשים זה מה שגורם לנו להרגיש זקנים יותר.
באופן דומה , כאשר תלכו ברציפות 10 דקות תפעילו גן (אשר מייצר IGFBP3) מה שעוצר התפתחות של סרטן... מה שאומר שבפעם הבאה שתלכו לקניות כדאי שתחנו במרחק מהחנות וכך גם תשמרו על הרכב משריטות ואתם תעזרו למנוע סרטן.
אחד המסרים המרכזיים ביותר של ההרצאה הזו זה ללכת כל יום 30 דקות בלי שום תירוצים ולעשות זאת בכל מזג אוויר.

4.
חוץ מאשר יין והליכה, ישנם מחקרים מתמשכים על חמרי תזונה בעלי השפעה עצומה על גופכם, תדמיינו לכם רובוט שנלחם בתוך גופכם כל הזמן כדי לעורר את הגנים שעושים אתכם צעירים ובריאים וכדי להשתיק את הגנים שמזקינים אתכם.
אחד מהחומרים הללו זה ויטמין D3 הפועל להפעלת מספר תהליכים, רובינו יודעים שויטמין D קשור לשילוב של הסידן בעצמות, לכן העשירו את החלב, בזמן מחה"ע בויטמין D, כדי לחזק לנו את העצמות. גם היום אנחנו מעוניינים בחיזוק העצמות אך יש לויטמין הזה תפקיד אולי יותר חשוב וזה למנוע סרטן.
עכשיו חשוב להבין שיש סוגים שונים של ויטמין D את הרוב אנו מקבלים מקרינת השמש אולם מחקרים הראו בבירור שבין 60% ל 87% מהאוכלוסייה לא מקבלים מספיק ויטמין D כדי שהגנים (שנקראים ""proof reader ) יתפקדו. הגנים הללו מצויים בכל התאים שלנו (פרט לאדומים) ותפקידם לעשות הגנה על שאר הגנים ואם הם מזהים טעות טופוגרפית בתא הם מתקנים אותה או מחסלים את התא ובכך מונעים סרטן לכן אם יש לנו מספיק ויטמין D להפעיל את הגנים הללו ולמנוע סרטן אז נמנע את הסרטן.
הויטמין D הקריטי זה D3 , למרות שיגידו לכם שצריך בין 300 ל 400 יחידות (IU) ביום וזה נכון לגבי חיזוק העצמות ולמניעת מחלות מסוימות, אך כדי להפעיל את ה- "proof-reader " ולמנוע סרטן, אנו צריכים בין 800 ל1000 יחידות ביממה. לצערנו אנו לא מקבלים את מלוא הכמות הנדרשת מהשמש, בעיקר בחורף וככל שעורנו כהה יותר אנו מקבלים פחות. אז יש חשיבות לקחת ויטמין D והידע העדכני אומר כ 1000 IU ביממה
המוני מחקרים נערכים על ויטמין D והמחקרים מראים כי לקיחת 1000 IU של ויטמין D בתוספת כמות נכונה של חומצה פולית (שעליה נדבר בהמשך) תפחית את הסיכויים לחלות בסרטן (על כל סוגיו) ב- 50% כן שמעתם נכון 50% פחות סרטן, זוהי כמות ענקית. במקום חולה אחד לשלושה בארה"ב חולה אחד לשישה רק מזה
החומצה הפולית היא לא רק עבור נשים בהריון, היא עבור כולם, וכן היא מפחיתה כ - 60% ממקרי הסרטן לילדים מתחת לגיל 6 שאימם לקחה חומצה פולית.
עכשיו תדליקו את האור...באתר realage.com ביצעו את בדיקת התזונה כ 22 מיליון איש, רק ל- מאה אלף מתוכם היה את הסידן , החומצה הפולית והויטמין D בכמות הנחוצה , זאת אומרת שעלינו לקחת את החומרים הללו כתוסף על בסיס יומיומי. אני מאמין שאתם חייבים לקחת תוסף מזון כדי להגן על עצמכם כמו שגם אני לוקח.

5.
אם כל מה שגנים עושים זה ליצר פרוטאין או לצפות ולפקח על גנים אחרים אז זה פותח לנו מעיין של אפשרויות של שליטה בחיינו. איננו יכולים לעצור את הזקנה אבל אנו בהחלט יכולים להאט את קצב התפשטות התופעות השליליות שלה. אם אתם בני שמונים אתם יכולים להראות ולהתנהג כמו בשנות החמישים או אפילו הארבעים שלכם.
במשך דורות התמקדה הרפואה בזיהוי וריפוי המחלות שלנו אבל סוף סוף אנו מבינים שאמנם עלינו להיות מעולים בריפוי אבל הפיתרון האמיתי מצוי במניעה מלכתחילה של המחלות.

6.
קבוצה חשובה נוספת של ויטמינים הי קבוצת B שגם היא מונעת סרטן. בעבר תינוקות ינקו יותר וילדים היו קוטפים תותי עץ ואוכלים אותם, אלה פעולות שסייעו בעבר במניעת סרטן וקורות היום פחות. יש היום יותר ויותר עדויות על הנחיצות העצומה של ויטמין B לתהליך השכפול וזה כולל את כל הסוגים כולל כמובן החומצות הפוליות (B9 וכו') ובעיקר B6 ו- B12 ולכן כשאנחנו רק חושבים על הריון מחייבים אותנו לקחת אותו, כי זה מפחית מספר מחלות מסוכנות ב- 80% עד 90% !!! אבל אני חושב שכולנו צריכים לקחת את הויטמין ששומר כנגד "פספוסים" בשכפול התאים, ואם הייתם מטופלים שלי הייתי אומר לכם לצרוך חומצה פולית לפחות 800mcg ביממה וגם את סוגי ה B הנוספים בעיקר 12 ו- 6.
השפעות חדות נוספות של B6 קשורות במניעה של נשירת שיער , אקזמה ומחלות עור נפוצות, פטריות , עור מחורץ, אנמיה(ספירה נמוכה של כדוריות דם אדומות) עוויתות, דיכאון ואפילו בלבול.
אתם צריכים לדעת כי ה ויטמין B והפולי למינהו אשר נמצא בתוספי התזונה יותר יציב ונספג טוב יותר בגוף מאשר הויטמין B שנמצא במזון.

7.
לעיתים אתם תוהים מה גורם לילדה בת 9 לרוץ כל היום ואנחנו מתעייפים רק מלהסתכל עליה, התשובה היא שהעורקים שלה גמישים, ובכל פעם שיש צורך הם מתרחבים ומעבירים חומרים חיוניים לאותם שרירים שזקוקים להם ומאידך הם גם יודעים להתכווץ ולא לבזבז ולהעביר אנרגיה וחיוניים למקום שלא צריך , בעוד שאצלכם העורקים הם נוקשים בגלל השומן הרווי שגורם לייצור גן שמקשה את העורקים, אז ותרו על הקורסון או על עוגת הדניש, ותיקחו במקום כוס יין אדום או אגוזים או אפילו שוקולד מריר אלה הדברים שמייצרים פרוטאין שעושים את העורקים שלכם צעירים יותר.

8.
אנחנו יכולים לא רק להאט את תהליך ההזדקנות (אייג'ינג) אלה במקרים רבים לעשות אפילו תהליך של היפוך!!!
אני רוצה להציג לכם עוד קבוצה של ויטמינים שנקראת "phyto" שפרושה מצמחים. הקבוצה הזו הופכת לאיטה לפסגת הידע המדעי ככל שהמדע לומד יותר על כוחות הריפוי המצויים בצמחים. הזכרנו קודם יין אדום שבתוכו נמצא חומר אדום שנקרא רזוורטרו וזהו חומר עם תכונות של אנטי אייג'ינג הרזוורטו הזה שייך לקבוצת הויטמינים "phyto" שעליה אנו הולכים לדבר.
הדבר שקרוב לוודאי שלא שמעתם עליו נקרא "קזנטון" שהוא קרוב משפחה של החומצה הפולית , ובעל השפעות אנטיאוקסידנטיות (נוגדני חמצון) חזקות במיוחד. הקזנטון נתגלה במספר צמחים אך ישנו פרי הגדל בדרום מזרח אסיה ושמו "מנגוסטין" ובו נתגלו כמויות חזקות במיוחד של קזנטון.
הקזנטון התגלה כאחד מנוגדני החמצון היעילים ביותר אשר מגנים על גופינו ופועלים כמו נוגדני החמצון הטבעיים שלנו אל מול כל הרעלנים / הרדיקלים החופשיים אשר נוצרים בגוף בתהליך ייצור האנרגיה שלנו או אלה שחודרים אלינו מבחוץ.
הצורך הגדול בהגברת נוגדני החמצון היעילים בגופנו בא מהצורך לשמור על המערכות היוצרת אנרגיה ושימוש בתוספת נוגדני חמצון יעילים ימנע המון בעיות ומצבים הקשורים להזדקנות, המיוחד בקזנטון זה שההשפעה שלו היא גם אנטי ויראלית וגם מונעת את יצור הפרוטאינים שמזקינים אותנו.

9.
אנחנו רוצים להמחיש לכם מהי ההשפעה של נוגדני החמצון : קחו תפוח חיתכו אותו לשנים ותשאירו אותו כך למשך שעתיים כאשר תחזרו תראו אותו שחור ומחומצן וזה מה שקורה גם לגוף שלנו, אבל קחו לכם חצי אחד של התפוח ומיזגו עליו מיץ לימון (שבו יש נוגדני חמצון השייכים לקבוצת ויטמין C), תשאירו את שני החצאים וראו כיצד חצי אחד משחיר והשני לא, - ( אני מתכוון שממש תעשו את זה...)
מה שעושים נוגדני החמצון (האנטי אוקסידנטים) בגופנו זה ממש לכלוא את החמצן ולהוביל אותו, אחר כבוד דרך הכליות אל השתן והחוצה מגופכם. תאמינו לי כמו שבעלים של פאב או מועדון רוצה להפטר מאלה שעושים צרות , כך גם אתם לא רוצים את הבריונים האלה שנקראים "רדיקאלים חופשיים" ונוגדני החמצון אלה הם השומרים שמסלקים אותם החוצה.
ישנה בדיקה שנקראת "אורק" " ORAC" (Oxygen, Radical, Absorption, Capacity) ולתוספי תזונה מסוימים יש בדיקה של מעבדה חיצונית הקובעת כמה "אורק" יש להם, ככל שרמת ה "אורק" בדם גבוהה יותר, יותר רדיקלים ינוטרלו, המומחים אומרים לנו לקחת "אורק" יומי של 3000 -3500 .
יש מספר סוגי מזון הממריצים את האנטיאוקסידנטים הטבעיים שלכם כמו למשל חומר שנקרא "טומרק" ומצוי בקארי או בחרדל, אז תיהנו לכם מחרדל אם אתם אוהבים
שני חומרים נוספים ומוכרים אלה הויטמינים C, ו- E, מחקרים חדשים מלמדים שאם הם נלקחים בערכים גבוהים הם מפחיתים את הסיכוי לחלות באלצהיימר, אבל הם עושים זאת רק אם הם נלקחים ביחד, המחקרים הראו שמי שלקח C לבד אוE לבד לא הפחית באותה מידה את הסיכוי לחלות במחלה לעומת מי שלקח את שניהם יחדיו.

10.
בתוך המנגוסטין נתגלו 40 סוגי קסנטון והם הראו בבדיקות של מעבדות חיצוניות שהם מסוגלים לדחות גם בקטריות וסוגים שונים של פטריות, פרי המנגוסטין משמש את הרפואה המסורתית, מזה שנים רבות, לריפוי של זיהומי עור וריפוי פצעים.
במחקרים של הרפואה המודרנית נבדקה ההשפעה של קסנטון של מנגוסטין על תאים של חולי לוקימיה והתוצאות היו שזה האט את התפשטות המחלה.

11. 12.

כמו שחשוב לתרגל את הגוף חשוב לתרגל גם את המוח, כן , משחקי חשיבה ,סודוקו, משחקי וידיאו, המחקרים מראים שאלה שממשיכים לתרגל את המוח לא מראים זליגה ב - IQ שלהם.

13.
אני מסתכל תמיד על התור לקפה כאן בקפיטריה ותוהה כמה אנשים מוכנים לשלם 4$ עבור קפה לטה (על חלב), עשיר בשומנים שעושים אותם זקנים יותר. בפעם הבאה קחו לכם חלב דל שומן...
ואם כבר הזכרתי את הקפה עלי לומר לכם שהקופאין הוא בעצם טוב לכם, הקופאין מפחית את האפשרות לחלות באלצהיימר ופרקינסון. לאנשים מסוימים ישנם השפעות שליליות מסוימות מקופאין שהן הגברה של מיגרנות אצל חלק מהאנשים , הגברה של קצב פעילות הלב לאחרים , תשישות או עצבנות אצל כמה. אבל!!! אם אתם לא סובלים מאחת מארבע ההשפעות הללו, שתו קופאין, כמה שיותר, יותר טוב זה יפחית את הסיכוי לחלות באלצהיימר ופרקינסון עד 40% ....
ועוד דבר לגבי התור לקפה; המוני אנשים יעמדו בתור וישלמו 4$ לקפה-לטה אבל לא ישלמו סכום כזה או הרבה פחות מזה עבור בריאותם וכדי להציל את חייהם....

14.
כפי שהזכרתי קודם, 22 מליון איש נכנסו לאתר הבריאות שלנו ועשו את בדיקת החינם ורק ל מאה אלף מתוכם היו את הערכים התזונתיים הרצויים, כלומר אדם אחד למאתיים. אני באמת חושב שתוסף תזונה זה ביטוח לאיכות חיים. אני ממליץ למטופלי לצרוך ואני צורך תוסף תזונה בעצמי. אנו הרי יודעים שרובנו לא מקבלים מספיק ויטמינים ומינרלים אז לקיחת מולטי ויטמין איכותי ותוסף מינרלים איכותיים זו תעודת ביטוח לאיכות חיינו.
אתם אולי לא מודעים לכך אבל חוסר בערכים התזונתיים (מיקרו ניוטריאונים) משפיע עלינו, משפיע על היכולות השכליות שלנו, על הזיכרון, ועל היכולת של גופנו להימנע ממחלות וזיהומים. רוב עצום של האוכלוסייה סובל מחוסר בערכים תזונתיים. סביר להניח שגם אתם וגם אני סובלים מחוסר בסידן, במגנזיום ובסלניום, כמו מרבית האוכלוסייה.
ויתירה מכך; לדעתי כמות הערכים היומית המומלצת לחומרים רבים היא מתחת לכמות שיכולה להגן עלינו באופן אופטימאלי - על המערכת החיסונית , על העורקים, ועל גופנו. ולכן הכרזנו שלקיחת תוסף ויטמינים ומינרלים ראוי זו תעודת ביטוח כנגד חוסר בערכים התזונתיים.

15.
דוגמא נפלאה לכך זהו עמית שלי לעבודה, מנתח לב בעל שם עולמי, הוא ובני משפחתו עשו צעד, שאני מאמין שזה צעד חכם, וזה לבטח את עצמם כדי שהם יקבלו את החומרים המזינים החיוניים להם. הם בחרו משקה של מנגוסטין ופירות מועשר בויטמינים ומינרלים מצמחים ופירות. הם אוהבים את הטעם ומתים על העובדה שהכל מגיע במשקה אחד. מילת המפתח כאן היא "משקה" כי הדבר החשוב ביותר זה: האם תיקחו את התוסף? גם מוצר ענק לא יבצע את משימתו אם לא תיקחו אותו בקביעות וישנם אנשים רבים ובעיקר נשים אשר יש להם רתיעה מגלולות וכדורים.
האמא שלכם בודאי אמרה לכם לקחת ויטמינים ולאכול פירות המדע מאשרר את העובדה שהאמא שלכם צדקה.
אבל קרוב לוודאי שאמא שלכם לא בקשה ממכם לקחת מינרלים... המינרלים הם דבר חיוני ונחוץ לתפקוד הגוף שלנו בכל דקה נתונה. הבעיה החמורה היא שהבדיקות מראות שלמרבית האנשים יש חוסר קיצוני במינרלים החיוניים הנדרשים לשיפור האנרגיה ולהגנה מפני נזקים שנגרמים ע"י הרדיקאלים החופשיים.
הגיל האמיתי שלכם והחיוניות שלכם נקבעת ע"י המינרלים שאתם מקבלים. ואתם רוצים לקבל אותם כדי לעשות את הגיל האמיתי שלכם יותר צעיר.
ישנם מעל 60 סוגי מינרלים חיוניים . בעשור האחרון התחלנו , בעקבות המחקרים והתוצאות להכיר טוב יותר את הסלניום (Selenium) לגברים ולנשים שלקחו סלניום היו 41% פחות מקרי סרטן (מכל הסוגים) ....
במחקרי אפידמיה גיאוגרפים רואים הבדל ברור וכמות סרטן נמוכה יותר באזורים שבהם יש יותר סלניום בקרקע.
למגנזיום יש השפעות קרדיולוגיות והוא מסיע לקצב פעולות הלב
ואם ישנו חוסר בסידן (calcium) זה גורם להפחתה במסת העצמות ולהתפתחות של אוסטיפירוזיס ורככת עצמות.
מעל ל 40% מהאוכלוסייה סובלים ממסת עצמות נמוכה. ובארה"ב לבדה יש כמיליון וחצי מקרי אוסטיפירוזיס כל שנה.
נכון אמא שלכם אולי לא אמרה לכם אבל אני כאן להגיד לכם: קחו את המינרלים כמו את הויטמינים....

16.
לפני שנפרד אני רוצה להזכיר עוד ויטמין חשוב: חומצה פנטטונית ( Pantothenic Acid שזה ויטמין D5 ) והוא מפחית בצורה משמעותית ביותר את הכולסטרול הרע (LDL ) ומעלה את רמת הכולסטרול הטוב (HDL)
וכמו כן גם ניאצן (Niacin) המסייע בהפחתת הטריגליצריד הרע ( Triglyceride) , המחקרים מלמדים שגם ניאצן ולאחרונה אנו מגלים שגם חומצה פנטטונית יעילים ממש כמו התרופות הקיימות להפחתת הכולסטרול אך ללא תופעות הלוואי שלהן (והן גם לא יקרות כמותן).

17. 18. 19.
לסיום אני רוצה להשאיר אתכם עם שלוש מחשבות מסכמות :
ישנם שלושה דברים אשר כל אחד שמקשיב להרצאה יכול לעשות....
שלושה דברים אשר בוודאות יהיו להם השפעה חיובית דרמתית על חייכם.
הראשון:
ללכת 30 דקות כל יום. בין שאר הדברים שזה יגרום זה להקטין את הסיכויים לסרטן הריאות ב 30%, אבל זה גם מפעיל גן אשר יוצר פרוטאין אשר מפחית את כלל מחלות הסרטן, אז ללכת 30 דקות כל יום בלי שום תירוץ , גם בגשם, גם בשלג, וגם בשרב.
השני:
לקחת תוסף/תוספי תזונה המשלימים את הערכים של הויטמינים והמינרלים שלא קיבלנו מהפירות והירקות, כביטוח לאיכות חיינו. זכרו! מיתוך 22 מיליון איש אשר ביצעו את בדיקת החינם באתר http://www.realage.com (דבר אשר אני ממליץ לכם גם לעשות) , רק ל 100,000 היו ערכים רצויים של מינרלים וויטמינים - פחות מחצי אחוז - עדיף שתבחרו תוסף נוזלי וכדאי שתבדקו אם הוא מכיל את הערכים שדיברנו בהרצאה הזו זכרו שזה יעלה לכם ליום כמחיר של קפה-לטה או אפילו פחות.
השלישי:
אכילת חופן אגוזים פעמיים ביום. זה יכול להיות 6 אגוזים , או 12 שקדים, או 20 בוטנים, העיקר שיהיו לא קלויים או קלויים באופן עצמי ולא מומלחים. יש לקחת אותם 20 או 30 דקות לפני ארוחת הצהרים והערב, זה יפחית את הרעב והתיאבון שלכם וייתן לכם אומגה 3 ומקצת מהפרוטאינים החיוניים שאתם צריכים.

20.
יש לכם עתה את האפשרות לעשות את הגיל האמיתי שלכם 27 שנם יותר צעירים אם אתם גברים ו 29 שנים יותר צעירות אם אתן נשים.
המסר שאני רוצה שתיקחו אתכם זה שצריך לעשות משהו, זה לא כלכך קשה, וזה לא לוקח יותר מידי זמן אם תיקחו את הבחירות הנכונות תוכלו להיות ולהרגיש הרבה יותר צעירים .... זה בהחלט אפשרי וזה גם מוכח ! אני עשיתי זאת, רבים ממטופלי עשו זאת, עשו בחירה חכמה להתחיל היום .....
אחרי שתרגישו יותר אנרגטיים ויותר צעירים למדו מישהו אחר כיצד לעשות זאת, כיצד עשיתם זאת בעצמכם,,, למדו אותם את הסודות שלכם.....
תודה על ההקשבה ואני תקווה שתחליטו עוד היום לעשות את גילכם צעיר יותר, היום!!!

ואפשר גם אחרת (לחץ כאן)


מאמרים נוספים
מאמרים - שיווק רשתי

רשת הפצת מאמרים לשימוש חופשי

כולנו רגילים להיות מחוברים לאינטרנט במשך 24 שעות ביממה, אך בטיול לארה"ב קשה לעשות זאת. עם כרטיס סים לארה"ב אפשר לקבל את המענה המושלם
read more...

התחלתם לעשות קצת כסף באינטרנט מהדרכים שציינו קודם? מצוין! אספנו בשבילכם עוד עשר דרכים נוספות שיעזרו לכם למנף את חיבור הרשת שלכם למזומנים. מוכנים?
read more...

יס שירות לקוחות
24/08/2019 13:40
בעבר, המונח שירות לקוחות התייחס בעיקר למענה הטלפוני שחברות מעניקות ללקוחות שלהן. אולם, היום המושג התרחב מאוד והפך לכלל ערוצי התקשורת של החברה מול הלקוחות - בין אם מדובר בטלפון ובין אם מדובר באתר אינטר
read more...

כל עסק אשר רוצה לקחת את עצמו ברצינות צריך לעשות שימוש בלוגו איכותי אשר מתאים לאופי השירות שהוא מעניק. בכדי לעצב לוגו מצליח אשר מתאים לאופי העסק, תצטרכו להיוועץ עם מעצב גרפי אשר מתמחה בעבודה מהסוג הזה
read more...

כאשר מדובר על שיווק, הציפייה לתוצאות היא תכונה בריאה עבור כל מסע פרסום. אבל בעת ובעונה אחת הידיעה שדברים לא ילכו בצורה מושלמת ויהיה צורך בשינויים ואופטימיזציה הוא חלק חיוני להצלחה.
read more...

אנשים רבים נרתעים משיווק רשתי כי חושבים שכל חברת שיווק רשתי היא פירמידה. ממאמר זה תוכלו ללמוד על קריטריונים ברורים שיסייעו לכן להבחין בין חברת MLM ופירמידה בלתי חוקית.
read more...

לפני שאתם מצרטרפים לתחום שיווק רשתי, כדאי שתדעו איך עובד העסק, כיצד להימנע מכיכונים מיותרים ומהן הפעולות הנכונות שיש לבצע על מנת להגביר את סיכויי ההצלחה בתחום.
read more...

מה ההבדל למעשה בין שיווק, מכירות ופרסום? למעשה שיווק היא מילה כוללת - ניתוח שלבי השיווק.
read more...

התהליך השיווקי
24/08/2019 13:40
כיצד עובד התהליך השיווקי? יסודות השיווק שכל בעל עסק חייב להכיר לפני שמתחיל בבניית אסטרטגיית השיווק של העסק שלו.
read more...

מהו שיווק? רבים מחפשים את השאלה, מהו בדיוק שיווק. התהליך החברתי שבאמצעותו משיגים את המטרות.
read more...


מונה וי (מונהוי,מונהבי,מונבי,מונוי,מונווי) ישראל - Monavie Israel תנאי שימוש | הצהרת פרטיות