DNN Designer
 כניסה למערכתהרשמה
 
הצטרף היום חינם

 

 

מידע נוסף

English

מונה וי מגיעים לישראל - Monavie in Israel

מונה וי בישראל - Monavie in Israel - איזה כיף להיות מפוטר

בשלוש שנים האחרונות בהם הייתי שכיר ( לאחר שנים רבות כעצמאי). לאורך כל הדרך חיפשתי את הדרך ליצירת הכנסה נוספת ויצירת עסק מהבית.

תחילת הדרך הייתה בחברת שיווק רשתי מדהימה אשר בהחלט קיווית ליצור את הפריצה באמצעותה. ואכן השקעתי את כל כולי בעניין .

הייתי אחד החרוצים עם המון משמעת עצמית וביטחון - אפילו מהר מאד הצלחתי להבין שעליי ללמוד ולשנות דברים רבים בהתנהלות - אך יחד עם כל זאת והתמדה לא מועטה של כמעט שנה וחצי בהם הצטרפו אליי גם לא מעט אנשים . נטשתי את המערכה!

הסיבה העיקרית הייתה : 99% מהאנשים שהצטרפו אליי היו אנמיים ובהחלט הניסיון לעורר אותם לא צלח - אני בתור מנהיג בהחלט הרגשתי כישלון ואת נקודת האור לא הצלחתי למצוא למרות שהתמדתי בטירוף.

בהמשך הדרך התחלתי להתעסק במודלים אינטרנטיים שונים של יצירת הכנסה - תכניות שותפים . ועוד .
בתחום זה גם לקח מספר חודשים אך בהחלט תוך כדי תנועה ותוך כדי התמקצעות ויצירת קשרים התחלתי לייצר הכנסה נחמדה (עדיין ממשיך) . ואף למדתי המון .
את המידע החלטתי להשתמש בו ולהפיצו לעולם החיצון בתקווה שאעזור לכמה שיותר אנשים וגם זה עבד נפלא .

כל זה רק ההקדמה לדבר המדהים שעובר עליי בימים אלו .
לפני מספר ימים ( כמעט שבועיים) פנו אליי והציעו לי לבדוק חברת MLM חדשה בתחילה כמובן שסירבתי - התנגדתי ואף הייתי מאד לא מנומס ונחמד...

אך מה לעשות כאשר נמצאים באינטרנט אז זה קל מאד לבחון דברים .

ופשוט הקלדתי MONAVIE שם החברה (מונבי) ולפתע ראיתי משהו די שונה ממה שאני מכיר
בקבוקי יין - העניין נראה לי די מוזר התחלתי לקרוא לראות סרטונים ואף הרמתי טלפון לבחור ששמו צחי שדיבר איתי!

מצאתי את עצמי לאחר כמה ימים בסוג של דבר שנשבעתי לא להגיע אליו יותר בעבר שהוא פגישה ביתית בנושא - חשבתי לתומי שוב פעם אותו סיפור כמו כל ה MLM אך עם כבר טרחתי ונסעתי לפחות נקשיב קצת.

ואז בחור בשם רונן טריפון התחיל את הערב וסיפר מעט על עצמו שהוא ישראלי שמתגורר באוסטרליה שנים רבות . שכבר לפני 17 התחיל לעשות MLM בחברת M-WAY שהיא חלוצת השיטה בעולם ( חברה שקיימת עד היום) ושזו החברה היחידה שעשתה את הנושא כמו שצריך!

מה זה כמו שצריך? - לעשות שיווק רשתי כמו שצריך זה לא להכניס לאנשים לראש מספרים לא הגיוניים אלא לתת להם להביו שבהחלט ניתן לייצר באמצעות זאת הכנסה חודשית נחמדה של מאות עד אלפי שקלים נוספים כמובן תלוי בבן אדם , בחברה , בזמן שמשקיעים וכו' וכמובן שיש גם כאלו שמצליחים יותר.

אך מה שקורה עם רוב החברות - רוב החברות בונות על כך שרוב האנשים פורשים ובגלל זה גובות דמי כניסה מאד גבוהים שלאחר מכן משמשות את החברות לתשלום למפיצים אשר עובדים בחברה וממשיכים - דבר זה הנו הסיבה העיקרית לכל האנטגוניזם אשר נוצר לשיטה המופלאה הזו!

מאות אלפי אנשים בעולם לא עמדו בפיתוי - הצטרפו - שילמו כספים רבים - ופרשו - והתחילו להוציא שם רע - וזה חבל מאד !

רונן למזלו הרב שמע בתזמון מדהים ש"רנדי שריידר" בחור אמריקאי מדהים אשר מסתובב בתעשיית ה MLM כבר שנים רבות עזב את חברת אג'ל אשר הוא עמד שם בראש ארגון מטורף אשר הכניס לו מעל 120000$ בחודש.

רונן הצליח לתפוס את רנדי ולהירשם תחתיו ואז הלך לבדוק את החברה ומצא את התגשמות החלומות שלו ושלנו.

MONAVIE
הינה חברה מדהימה אשר פשוט עושה את הכול כפי שצריך והיא הדבר הכי חם בתעשייה הזאת בעיקר בגלל שהכול פשוט נעשה שם בצורה מקצועית ונכונה

החברה הזאת הגיע תוך שלוש שנין למחזור של מיליארד$ דבר שחברות ענק בתעשייה הגיעו אליו אחרי 10-15 שנה ומכמות של 20-100 מדינות!

MONAVIE
עשתה זאת ב 3 שנים בלבד ובעיקר מארה"ב וגם שם בעיקר ממיאמי ופלורידה!

איך הם הצליחו לעשות זאת?

הם פשוט עשו הכול נכון?

מה זה אומר הכול נכון?

בתור התחלה הם גובים דמי רישום מזעריים של 40$ על מנת להיות מפיץ בחברה שתמורת זה מקבלים ממשק אינטרנטי (מדהים) וערכת מפיץ  - כלומר אין פה שום עניין של סכום כסף שגורם לאנשים להרהר יותר מדי וגם כאלו אשר לא יצליחו בהחלט לא יהיו ממורמרים מזה

בנוסף - החברה עשתה עוד משהו גאוני - את כל נושא התשלומים , בונוסים דרגות וכן' אשר תמיד מתבצע באופן חודשי     ואז התוצאה היא שאנשים לקראת סוף החודש מתעוררים ועושים כל אשר ביכולתם לעמוד ביעדים – ואלו אשר לא מצליחים צריכים לחכות חודש שלם לנסות מחדש! מה עשו MONAVIE פשוט מאד הם את כל הדברים הללו עושים כל שבוע – מסלול ההצלחה הפך להיות יותר מהיר פי 4 (או 40 ) . למפיצים יש יותר מוטיבציה והכול טס והדבר הכי ישוב שהם עשו זה שיטת השיווק: גם פה – אחד הדברים שהכי מפריעים בתחום הזה זה נושא המצגות – ללכת למצגת לשמוע סיפורים על שכירים , עצמאיים , מחלות , פטנטים , הצלחות , תכנית תגמול וכו'..ברוב המקרים רק זה יוצר אנטגוניזם ( באמת לשמוע זאת יותר מדי מעורר בחילה – נשבעתי בכל ליבי לא לעשות זאת לעולם) . השיטה פה היא מאד פשוטה – פשוט נותנים לאנשים לשתות – לאורחים / חברים וכו' פשוט מוזגים כוס התגובה כבר מגיע מצידם "מה זה הדבר הזה" ומכאן הדרך קצרה מאד ....  טוב לא אלאה אתכם בעוד קשקושים מסוג זה? אני שאלתי "כיצד מצטרפים" אמרו לי דרך האינטרנט – ישר הבנתי שכל מה שלמדתי עד כה מתחבר נפלא ובהחלט מצאתי חברה של הגל הרביעי של השיווק חברה אשר אפשר לבנות באמצעותה עסק עולמי מטורף בשימוש בעיקר באינטרנט! כרגע פשוט הצטרפתי ושריינתי לי מיקום מדהים זה מה שאנו עושים כרגע והבנתי שזו הזמנות להצטרף לדבר הכי חם בתחום הזה בתזמון הכי מושלם. בהחלט כל מה שחשבתי קרה ויצא לפעול תוך 4 ימים כבר היו 16 אנשים תחתיי עד היום אני צירפתי כבר מעל 12 כיום הארגון כבר גדל בטירוף בקרוב מאד יהיה עם 3 ספרות  תוך יומיים כבר צירפתי מפיצה מדהימה בהולנד , אנשים מכל רחבי הארץ – והדבר הכי מדהים הוא שהם גם עם הכלים שקיבלו ממני מייצרים גם הצלחה מדהימה 


מונה וי (מונהוי,מונהבי,מונבי,מונוי,מונווי) ישראל - Monavie Israel תנאי שימוש | הצהרת פרטיות